Quantcast

PLANETARIJUM

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
26.980
Ако смем да питам, како знаш ово? Је л тражиш да ти покаже наталну на првом дејту? :per:
Naravno da smeš, u stvari ne znam sigurno jer on ne zna tačno vreme rođenja ali tvrdi da je dupli blizanac, pa sam otprilike ukucala podatke... To sunce bi eventualno moglo da bude i u 12 kući, drugo ne verujem da igra ulogu...
Prvi put kad je bio kod mene u lokalu nismo ni pričali o tome... Drugi put kad je došao pitao me šta sam u horoskopu sa sve podznakom i bez da sam ja išta pitala rekao to da je on dupli blizanac... Treći put smo pričali o sasvim drugim stvarima...😛

Nastia

Domaćin
Moderator
Poruka
4.449
ič se ne razumem :aha:

samo fotkam :aha2:
Pa tu noć je prolazio kroz sazvežđe Vodolije, pošto Mesec prodje kroz sva sazvežđa, ili obiđe ceo Zodijački krug, svih 12 znakova za 28 dana.
Sutra će već biti u Ribama, biće u opoziciji sa Suncem koje je u Devici ( opozicija znači da su jedan naspram drugog, ili ugao od 180* ) pa ćemo imati Pun Mesec u Ribama.
Već se napolju može videti kako je skoro pa pun. :heart2:

Mlad i Pun Mesec su bitni u predikcijama nekih dešavanja, jer znaju da pokrenu dogadjaje, tj da budu okidači nekih dešavanja.

Na stranu što znamo da vilenimo i ne spavamo tu noć...:D

Truman

Elita
Poruka
15.325
Нешто сам јуче и данас напет. Да ли је то због аспеката на небу, промене времена или неког мог личног незадовољства...ко ће га знати. Надам се да ће овај период брзо проћи. :)

Nastia

Domaćin
Moderator
Poruka
4.449
I ja sam bila, na neke sam stvari stavila tačku.
Možda malo beskompromisno, ali kada sve sagleda čovek, ništa nije vredno ako se zbog toga nerviraš...

A, inače je pun Mesec i u opoziciji sa Marsom u Devici koji je spaljen...nervoza nije čudna sada.

Poslednja izmena:

jagodinko

Ističe se
Poruka
2.266
Нешто сам јуче и данас напет. Да ли је то због аспеката на небу, промене времена или неког мог личног незадовољства...ко ће га знати. Надам се да ће овај период брзо проћи. :)
Za sve su odgovorne planete! Svako jutro otvoris current planets, izvuces 1 tarot kartu i lepo se psihicki spremis za dan pred tobom.