Plan Vucica pred izbore: slikanje pored Putina u Kini a prethodno ce sve dati zapadu

То га, али, неће спасити.

Клаус Шваб све акрибично бележи.

Након пораза Брикса и распада Руске Федерације,

НАТО ће поставити питање ко је био савезник.

Клаусове белешке сведочиће против СНС-а.

Treba to nekako sprečiti.
Dovesti na vlast zdrave, iskrene proruske patriote
Како то мислиш: ,,Dovesti na vlast .....''?
Мислиш као када доведеш дете у школу и упишеш га у први разред Основне школе.

Ne planira "Vučić", kako već bez imalo poštovanja oslovljavate Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa, ništa.
On se prepušta u Božje ruke da ga vode, a onaj koji je u božjim rukama, njemu se ne može ništa.
Kada je Bog pitao svece: "Tko će mi pomoći čuvati tog čovjeka?" sveci i anđeli doslovno su se pošaketali oko te časti, Sv. Petka odnijela je pobijedu.

vucic-sveta-petka-juzne-vesti-55126.jpeg

🥰 🐈

Poslednja izmena:
Ne planira "Vučić", kako već bez imalo poštovanja oslovljavate Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa, ništa.
On se prepušta u božje ruke da ga vode, a onaj koji je u božjim rukama, njemu se ne može ništa.
Kada je Bog pitao svece: "Tko će mi pomoći čuvati tog čovjeka?" sveci i anđeli doslovno su se pošaketali oko te časti, Sv. Petka odnijela je pobijedu.

vucic-sveta-petka-juzne-vesti-55126.jpeg

🥰 🐈
Само једна добронамерна исправка коалициони партнеру. Оно "Божје" треба са почетним великим словом.

Vucic planira u oktobru da ode u Kinu gde ce bti veliki skup vezan za "Pojas i put". Na tom skupu se ocekuje Putin. Zbog pada rejtinga Vucic mora nekako da se "docepa" Putina pred izbore. Da mu zapad to ne bi zamerio uradice mnoga nepocinstva i predati sve sto zapad trazi
Nece mu Rusija ostati duzna.

onaj koji je u božjim rukama,

Ali ne ide ovo velikim, ili?
Mislio sam bog kao bog (viša sila), ne nužno u smislu YHWH.
У ком год да је облику, Бог се пише великим словом уколико се мисли на Исуса Христа, Сина Божијег. Уколио се мисли на неког другог може како хоћеш, уз поштовање граматике.

Vidi ove što je svakom loncu poklopac.

😡

Bolje upiši sigurnosni tečaj i zaposli se u osiguranju Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa.
Jedna moja eks koleginica se seksala sa nekim iz njegovog obezbedjenja, taj posle dogurao daleko. Nije ti to lose

Back