NOCNO VREBALO
Aktivan član
- Poruka
- 1.632

PLAKATI PROTIV NATO U BANJALUCI(14) Send to friend Print Petak, 18. Mart, 2011.| Autor:
BANJALUKA - U centru Banjaluke danas su se pojavili plakati sa porukom "Srbine, probudi se, NATO je nacističko-fašistička organizacija".
Plakate je potpisala organizacija pod nazivom "Četnička organizacija protiv nacizma", koja kao obeležje koristi dvoglavog orla sa četiri ocila i mrtvačku glavu. Orao i mrtvačka glava nalaze se u prstenu lovorovog venca.
Na plakatima je između simbola NATO-a stavljen znak jednakosti sa svastikom, simbolom nacističke Nemačke. U RS do sada nije poznata organizacija koja se predstavlja kao "Četnička organizacija protiv nacizma".


SVAKA CAST NASOJ BRACI U REPUBLICI SRPSKOJ 

A U MATICI SRBIJI NI SLOVO
POSTO NISAM DUGO U OTADZBINI PA NEZNAM KAKVO JE STANJE. DA LI JE TOLIKA REPRESIJA ILI SMO MI U MATICI PICKICE






