Зоки Legenda VIP Poruka 53.991 17.02.2011. u 00:47 - plakao sam uz cupavu esmu... #1 o romkinjama i dushi
мошуље Zainteresovan član Poruka 123 17.02.2011. u 04:48 - plakao sam uz cupavu esmu... #2 ти баш пуно плачеш