Placanja racuna u mts-u, kasnjenje sa placanjem

Mozda ga i nisu tuzili , ko zna koliko ima takvih duznika mts :hahaha:
Sad sam se informisao, uglavnom, nisu me jos tuzili, te sam srece.. Kad budem platio, upalice mi uslugu, ali da sam jos malo cekao, tuzili bi me. Tuzili bi me mnogo brze da je u pitanju mobilni tel da sam uzeo, ali za uslugu telefonija, ne zure sa tim.
 
Da li shvatas da si uradio nesto sto je...Krsenje ugovora, sto je KAZNJIVO! I da je samo njihova dobra volja da li ce i da li nece da to urade...Mozes da budes srecan ako te ne tuze...Da, mogao si kredita za stan uzeti pa ne placati pola godine godinu...Mislim...Koje ne-razmisljanje tojest koje ne-koriscenje mozga...
Slaba analogija. Ako ne platish ratu za stan, ode stan, a za ovo mogu da te tuzhe i ti mozhesh da se opravdash...
МТС: Кориснику постпејд тарифа у мобилној телефонији, ако не искористи све могућности да месечни рачун плати у року који је назначен на рачуну, биће привремено онемогућени одлазни позиви. У складу са процедуром, након истека рока за плаћање рачуна, МТС постпејд кориснике у наредних три до шест дана подсети СМС-ом да нису платили рачун. Корисник потом има још 10 дана да плати рачун, дакле најмање 15 дана од истека рока за плаћање, после чега више неће моћи да позива друге кориснике. У наредних 30 дана корисник ће моћи само да прихвата позиве. У случају да ни у том периоду не измири месечни рачун, корисник неће моћи да прихвати ни да упућује позиве. Уговор о пружању телекомуникационих услуга раскида се после додатних 30 дана, колико корисник има на располагању да плати месечни рачун. По уплати свих неизмирених дуговања корисника, кориснику ће поново бити укључена телефонска линија.
 
Sad sam se informisao, uglavnom, nisu me jos tuzili, te sam srece.. Kad budem platio, upalice mi uslugu, ali da sam jos malo cekao, tuzili bi me. Tuzili bi me mnogo brze da je u pitanju mobilni tel da sam uzeo, ali za uslugu telefonija, ne zure sa tim.
Mislis na fiksni ?
Pa na tome zaista mnogo zaradjuju posto im je to uslov za sve ostale usluge , slepci.
Npr ne mozes uzeti opticki internet bez fixnog :hahaha:
 
Slaba analogija. Ako ne platish ratu za stan, ode stan, a za ovo mogu da te tuzhe i ti mozhesh da se opravdash...
МТС: Кориснику постпејд тарифа у мобилној телефонији, ако не искористи све могућности да месечни рачун плати у року који је назначен на рачуну, биће привремено онемогућени одлазни позиви. У складу са процедуром, након истека рока за плаћање рачуна, МТС постпејд кориснике у наредних три до шест дана подсети СМС-ом да нису платили рачун. Корисник потом има још 10 дана да плати рачун, дакле најмање 15 дана од истека рока за плаћање, после чега више неће моћи да позива друге кориснике. У наредних 30 дана корисник ће моћи само да прихвата позиве. У случају да ни у том периоду не измири месечни рачун, корисник неће моћи да прихвати ни да упућује позиве. Уговор о пружању телекомуникационих услуга раскида се после додатних 30 дана, колико корисник има на располагању да плати месечни рачун. По уплати свих неизмирених дуговања корисника, кориснику ће поново бити укључена телефонска линија.
"Po uplati svih neizmirenih dugovanja korisnika, korisniku ce ponovo biti ukljucena telefonska linija", to mi je odgovor, koji sam trazio.
 
Slaba analogija. Ako ne platish ratu za stan, ode stan, a za ovo mogu da te tuzhe i ti mozhesh da se opravdash...
МТС: Кориснику постпејд тарифа у мобилној телефонији, ако не искористи све могућности да месечни рачун плати у року који је назначен на рачуну, биће привремено онемогућени одлазни позиви. У складу са процедуром, након истека рока за плаћање рачуна, МТС постпејд кориснике у наредних три до шест дана подсети СМС-ом да нису платили рачун. Корисник потом има још 10 дана да плати рачун, дакле најмање 15 дана од истека рока за плаћање, после чега више неће моћи да позива друге кориснике. У наредних 30 дана корисник ће моћи само да прихвата позиве. У случају да ни у том периоду не измири месечни рачун, корисник неће моћи да прихвати ни да упућује позиве. Уговор о пружању телекомуникационих услуга раскида се после додатних 30 дана, колико корисник има на располагању да плати месечни рачун. По уплати свих неизмирених дуговања корисника, кориснику ће поново бити укључена телефонска линија.
to tvoje sve kad saberes nije ni 3-4 meseca. A on nije platio pola godine!! I jos im se, ocigledno nije ni sad jos javio...I da, sigurno-korisniku koji je pokazao da NIJE REDOVAN platisa-ces jos da das telefon na rate? Stvarno-nema logike...A za stan sam se zezao zbog njegove neodgovornosti...Mislim ono bar u danasnje vreme je to prosto-napravis tekuci racun i trajni nalog-uplatis-koliko, 4-6.000- i ako i nisi tu-skida ti s racuna. Toliko lako resivo...Ne znam moze li iz inostranstva da se plati ovde online(racun).
 
to tvoje sve kad saberes nije ni 3-4 meseca. A on nije platio pola godine!! I jos im se, ocigledno nije ni sad jos javio...I da, sigurno-korisniku koji je pokazao da NIJE REDOVAN platisa-ces jos da das telefon na rate? Stvarno-nema logike...A za stan sam se zezao zbog njegove neodgovornosti...Mislim ono bar u danasnje vreme je to prosto-napravis tekuci racun i trajni nalog-uplatis-koliko, 4-6.000- i ako i nisi tu-skida ti s racuna. Toliko lako resivo...Ne znam moze li iz inostranstva da se plati ovde online(racun).
Znash, kako ovde lepo pishe da se raskida ugovor i da vishe nema obaveze. Dakle netje nikakva tuzhba da ide. I jasno pishe da
kad plati shta je duzhan opet dobija liniju. Shta nije jasno?
 
5.U slučaju da Pretplatnik ne izmiri obavezu plaćanja do isteka roka od 45 dana trajanja ograničenja govornih usluga na navedeni način (60 dana od dana dospeća obaveze plaćanja), Mts ima pravo da Pretplatniku obustavi i govorne usluge u celini. Usluge će Pretplatniku ponovo biti uspostavljene na dan izmirenja obaveza, a najkasnije u roku od 2 radna dana nakon izmirenja duga. 6.Ukoliko Pretplatnik ne plati račun ni posle 75 dana od dana dospeća računa za plaćanje, pri čemu je protekao rok od najmanje 30 dana od barem jedne opomene i od najmanje 8 dana od opomene pred trajno isključenje, Ugovor će biti raskinut i Pretplatniku će biti trajno obustavljeno pružanje usluge ili usluga, terminalna oprema isključena sa Mreže, a dug predat na utuženje i prinudnu naplatu. 7. Mts je ovlašćen da ustupi potraživanja koje ima prema Pretplatnik usluga trećim licima, bankama i agencijama za naplatu potraživanja, na način i u skladu s važećim propisima, pri čemu Pretplatnik usluga ne snosi troškove ustupanja niti bilo koje druge troškove koji bi mogli nastati iz ustupanja potraživanja.

https://mtsdoo.com/poslovni/wp-cont...e-usluga-u-javnoj-fiksnoj-mreZi-MTS-d.o.o.pdf
 
Imam par pitanja, uzeo sam paket u mts-u, tacnije broj telefona (soko paket), ali uglavnom, dobija se neograniceno minute, mobilni podaci itd.. Sad, ja sam ugovor potpisao na 24 meseca (sto znaci da ide na 24 rata placanje), posto nisam bio u drzavi, nije bilo ko da mi placa racune, a posto je proslo vise od 6 meseci od zadnjeg otplacenog racuna, da li sad kad budem otisao da otplatim sve racune, posto planiram u mts-u da uzmem mobilni telefon na rate, da li ce mi napraviti problem posto nisam placao racune zadnjih 6 meseci? Ili ce biti sve u redu.
Moraces platiti te zaostale racune,s kamatom,pa ce ti onda tek posle produziti,ilidati drugi ugovor.
 

Back
Top