Quantcast

placane seksom

Poruka
4.848
dok sam surfovala netom trazheci informacije za podno grijanje a ja nebi bila ja da nisam preko googla trazila sto jeftiniju varijantu i tako to

te prilike dodjem na jedan sajt pa se otvori prozor za chat "trazhim majstora placam seksom" i zena onako namiguje

sunce ti poljubim jesam se prepala nama sam zatvorila prozor i kompletni sajt

narod je ocito skapiro da se i pipicom more srediti stan po ekskluzivnim parameterima

stvarno je ta pipica mocna u pm
aj nam pokazes taj sajt.

SexyGuy

Primećen član
Banovan
Poruka
525
dok sam surfovala netom trazheci informacije za podno grijanje a ja nebi bila ja da nisam preko googla trazila sto jeftiniju varijantu i tako to

te prilike dodjem na jedan sajt pa se otvori prozor za chat "trazhim majstora placam seksom" i zena onako namiguje

sunce ti poljubim jesam se prepala nama sam zatvorila prozor i kompletni sajt

narod je ocito skapiro da se i pipicom more srediti stan po ekskluzivnim parameterima

stvarno je ta pipica mocna u pm

Majstor je sifra za Ebaca :mrgreen:

Popajj

Zainteresovan član
Poruka
157
...što se tiče podnog grejanja to ti je pravi izbor jer je najekonomičnije,uz to ako bi uvela toplotnu pumpu kao izvor grejanja onda bi bila carica...:ok:
...za "ruke" možemo da pregovaramo ali za materijal moraš da se ispružiš...;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.