Plaća Hrvatskoj odštetu što su mu pobili porodicu!

Ипак ми смо паметан народ, увек знамо да одаберемо како треба. Прво партизани, комунисти сад и ДС са све наркоманима. Ако, и заслужујемо ово кад су сви за ''Европу'' и то им је прво на листи, пре свега, а што је најгоре и пре своје породице! Какав смо народ постали, све нас живо мрзи, све узимамо са ебеног запада што не ваља и све је прече од нас Срба! Нико нема снаге да промени нешто, а и ако има неко он је негде у позадини, не чује се од оних у првим редовима...ЖИВОТ ЈЕ САМО ЈЕДАН, УРАДИТЕ НЕШТО У ВЕЗИ ЊЕГА! ПРОМЕНИТЕ ГА!

daj ..znas sta sam rekao ...vojska je vojska a uvjek na zalost među budalama ima i onih koji nisu ni zasluzili da se smatraju ljudima ..u svakoj vojsci pa tako i u hrvatskoj

98% je njih u vojsci tad u to vreme bilo opiceno, nenormalno,zadojeno, krvnicki raspolozeno, a onih 2% da je samo se protivilo zavrsili bi ko srbi u pakrackoj poljani

covece boziji ,na strani rvatske vojske su se borili ZNG-e, hosovci -nosioci ustastva, paravojne formacije koje su imale ustaska obelezja, placenici iz raz.delova sveta, koji su takodje imali ustaska i 2ga obelezja rvatske ....
i sad ti kazes ''na delu je legitimna ,a ne ustaska vlast''....ja ne znam ,jel ti stvarno nas promatras sa neke cudne udaljenosti ili sta vec!?
kakve veze ima to!?? ljudi su ubijeni od strane onih koji su jedva cekali da budu ono sto su nosili u srcu 60 god. ,da budu USTASE
zaboga ,pa dal je vazno....ljudi su masakrirani od legitimne vlasti ako ti je tako lakse.
ajmo dalje; JA dobro znam ,kako su se rvati ponasali prema srbima u toku 80-tih i 90-ih, i kako su razmisljali na temu ; SRBI ,,....svi su disali kao 1an, od male dece do 100njaka, i danas vecina rvata misli da su zlocini u jasenovcu ,zaparavo
NISTA, nista strasno se nije desilo..........ako grupa rvata ucini zlocin od svojih ruku, pucanstvo koje podrzava takve zlocine su ZLOCINCI, baja rvat je onaj ko se suprotstavi takvoj ideologiji ,ako ga ne ubiju pre vremena braca rvati:kafa:

da bi mogao da shvatis sto pisem morao bi prvo da prestanes misliti ..svi hrvati su ustase a njihova je drzava ustaska

kao prvo ustastvo je pokret koji je nastao između dva svetska rata ..a dozivio kulminaciju i realizaciju u 2ww a sa krajem rata i bjegom i kaznjavanjem ustasa ..od strane partizana pokret je prestao da kao takav postoji ..bilo je ljudi koji su se zanasali ili pokusavali da ga revitaliziraju ..no bez ikakvog uspjeha

ja gledam na to onako kako je bez..predrasuda i stereotipa ...ista bi stbar bila da mislim da su svi srbi cetnici ..a i ne mislim da ih uopce ima

ljudi su bijani jer su zlocinci to radili iz raznih pobuda ..zavisno od situacije qa sve pod krinkom domovinskog rata ... ..zlocinci a u najvecem djelu su to bili mali kriminalci inaj sljam ljudski koji je bio negde na granici između normalnog i kriminalnog zivota ..ili sitne duse zeljne osvete ..i to susjedima prvim ..radi necega iz proslosti ...a i bilo je onih kojew mogu svrstati u soviniste ..vrlo slicni ustasama no ti i ne znaju sto su ustase vec samo mrze .i mrze a ni sasmi ne znaju zasto u stvari

o jasenovcu je uopce smjesno pisati
a pucanstvo nije podrzavalo zlocine ..barem ja ne znam takve ...zlocin nema veze sa željom za drzavom i samostalnoscu ...barem ne meni
a zlocina kada ste zapeli bilo je na obe strane ..no ne može se zlocin pravdati zlocino ...te osuđujem svaki zlčocin bilo gde

a to sa ustasama ..je vec fraza koja se ponavlja i ponavlja a da pisci uopce ne znaju pravo znacenje

covece sa krka ili odakle vec ,aj nemoj jebavati ale, vise....nemoj lupetati.
sta, ko to potice mrznju u srbiji ,!??! gde si video ekstremizam u drustvu u srbiji ,prema rvatima....eno ih furaju se zg tablicama slobodno ko da su u zagrebu

zao mi je sto ne citas ..nisam napisao u srbiji vec na temi ..ili forumu
znam da forum nije odraz stanja ni u srbiji ni u hrvatskoj a kada netko pise malo drugacije i ne siri mrznju odmah je budala .....kazem ovde na forumu ..za ostalo sam upucen i znam ..no isto to vazi i za hrvatsku ..makar ti ne vjerujes ali je tako ...mozes mirno da se vozas ..skoro svugde gde zelis sa srpskim tablicama

ocito da nitko ne cita sto pise ..rekao sam da je u pocetku a i kasnije sudstvo bilo u sluzbi tadasnje politike no da sa vremenom sudstvo mjenja i postaje ono sto se podraszumjeva za to ..nepristraniom ..no proces nije gotov da ne bi bilo zabune ..
a opravdanje sutkinje takvo kakvo je ...NE OPRAVDAVAM TAKVO MISLJENJE I STAV...NJEZINA SAVJEST ..
Геноцид над Крајишким Србима славите сваке године. Геноцидна творевина хрватска је створена на Српским лешевима, покатоличавања, клања, силовања, све је то ваша култура и биће све док се не затрете.

Геноцид над Крајишким Србима славите сваке године. Геноцидна творевина хрватска је створена на Српским лешевима, покатоличавања, клања, силовања, све је то ваша култура и биће све док се не затрете.

U pravu si sve se je to događalo ......ALI NA OBE STRANE ... a da ne pocnemo gde im kada je pocelo .....a sto mse tebe tice ..vec rekao misli stom zelis ..i da mi onda ne kazu gde je mrznja

moja je savjest mirna .. a za rudu ne razumijem ..i kada prelazim vasu granicu nisam nemiran ili u strahu ...

trcis pred rudu jer u tekstu ne pise da je hrvatska vojska zlocinacka ili ustaska, a ti si potrcao da nas uveris da oni nisu zlocinacka ili ustaska vojska
verovatno te neka istina jede pa si potrcao da je potisnes

sa druge strane, pravosudje je ustasko, jer ovu presudu, koja je ocigledno plod sistema, ne mozes drugacije da ocenis

istina je ono sto sam napisao
ovde u Srbiji imas neke kretene i siledzije koji zele da se istaknu, pa se tako kretenisu i oni misle da mrze
ali, kod vas je mrznja prema Srbima sistemski projekat, doje vas njom od malih nogu i ona je deo vaseg nacionalnog bica

ovo moze da napise samo onaj koji mrzi da bi imao opravdanje i razlog za mrznju

nemam bas malo godina a nikada me niko nije podsticao i poducavao ..i usmjeravao prema tome da treba da mrzim srbe ...a i zasto bi uopce mrzio srbe ili uopce nekoga ..da se trujem ..daj oladi

PS ..pogledaj jednu od mojih tema cim sam se logirao na ovaj forum jer neke stvari nisam tada razumio a i danas ne razumijem

trcis pred rudu jer u tekstu ne pise da je hrvatska vojska zlocinacka ili ustaska, a ti si potrcao da nas uveris da oni nisu zlocinacka ili ustaska vojska
verovatno te neka istina jede pa si potrcao da je potisnes

sa druge strane, pravosudje je ustasko, jer ovu presudu, koja je ocigledno plod sistema, ne mozes drugacije da ocenis

pogledaj sto pise u uvodnom postu ....ako HR drzava ustaska onda je i njena vojska barem, tako bi trebalo biti a nije tako ...
za presudu sam rekao da je skandalozna i neljudska ako je navod istinit ..no vjerojatno ce doci vreme da se nepravde isprave ..a i sudstvo u Hr proslo je svoju katarzu i polagano se priblizava ljudskim i zakonskim principima .

Gadan je ovaj ustaški okot, kako na krstarici, tako i uopšte.
Постоји само један лек против те гамади
fighting0004.gif
.

Back