Pitanje

Pa ono neke nadrk fore. Jeftine. Gledanje s visine. Durenje. Dosada. Da je dosadna da blebece o svakodnevnici a ja pokusavam da prebacim pricu na nesto zanimljivo i uzbudljivo. Svasta moze da bude.

Preterana kultura, usiljeni maniri.. I taj fazon dzentlmeni dame trip i to.

Uobrazilja. Uf to mi je nekako.. Bas gdno.
 
Šta je to sto bi vas odbilo kod žene/muškarca na prvom susretu ?


Ajde da vas čujem :vnaocare:
I nastavak @RužnaKoLopov u svom standardnom ispitivackom djelu. Tvoje misljenje bi trebalo biti prvo, a tek onda sta ostali misle kao sta sam vec dosta puta napisao.

Nekako mislim da je tema vec i bila, ali da krenem. Da na samom dolasku u kafic trgne odmah dva konjačića, zalije s kriglom pive i poslije toga podrigne. Da dode s prljavim naocalama jer to ipak kvari dio percepcije, Mljackanje u slucaju da odemo negdje na rucak, hvatanje konobara za guz i cackalica u zubima nakon jela.

To be continued...
 
Šta je to sto bi vas odbilo kod žene/muškarca na prvom susretu ?


Ajde da vas čujem :vnaocare:
Простаклук, бахатост, надменост, самопрецењивње, хвалисавост...
Одбило би ме и да наслутим кукавичлук, себичност, хипохондрију, размаженост, њањавост...
Не би ми се допала ни слаткоречивост, усиљени комплименти, фразе научене као пожељне...
Цигаре, осећај да му ауто даје самопоуздање, приче о послу...
 
I nastavak @RužnaKoLopov u svom standardnom ispitivackom djelu. Tvoje misljenje bi trebalo biti prvo, a tek onda sta ostali misle kao sta sam vec dosta puta napisao.

Nekako mislim da je tema vec i bila, ali da krenem. Da na samom dolasku u kafic trgne odmah dva konjačića, zalije s kriglom pive i poslije toga podrigne. Da dode s prljavim naocalama jer to ipak kvari dio percepcije, Mljackanje u slucaju da odemo negdje na rucak, hvatanje konobara za guz i cackalica u zubima nakon jela.

To be continued...


Moje mišljenje nije važno :))))

Mene interesuje vaše mišljenje
 

Back
Top