Pitanje??

ne znam koliko je bitno muskarcima...meni nije...ne bih mogao da kazem za sve...bolje da si stavila anketu...pa ipak sve i da to bude vecina odgovora, mozes naleteti na nekog ko nije deo vecine...eto...
 
zashto mushki kukaju na brak, a zene trche? ma da..trchi da mu pere gace i pravi ruchak i tako to..radja decu, godisnji odmori, strije, tamte vamte..
zashto muskarac 'umire' i od najmanje prehlade...oh help me baby please..tuga najtuznija..
zato sto su ******..cast izuzecima...
ta porazavajuca okolnost je vecinu zena dovelo do ozlojadjenosti..neke se povukle, neke krenule u akciju, preuzele ulogu muzjaka i tako..shta da se radi..evolucija..
 
Pera_Zdera:
I devojko da ti nesto kazem....nemoj da uleces u te klise zenske tripologije...biti operecen sa udajom...
Hebote nije se ni razdevicila vec o udaji razmislja.... zene...
Mozda je skroz razdjevicena, pa se uplasila da je niko nece hteti. :? Inace ova tema je vec bila, i kao i tad reci cu i sad-svakog jednom stignu bube, pa to bolje odraditi dok ne dodje porodica i deca, znaci treba proziveti.Hvala.
 
esperanca137:
Hebote nije se ni razdevicila vec o udaji razmislja.... zene...

a ti bezis od toga ko djavo od krsta:lol: :lol: :lol: muskarci:lol: :lol: :lol: :lol:[/QUOTE]
Bezim...kad mi to prica a da se nismo ni poljubili...to je za mene bespotrebna i suvisna tema...u tom momentu vremena....
A ako neka uspe da ostvari jedno 6 meseci neke veze minimum onda moze da pocne...da pocne da pominje to... Ali naravno da vecina nece doci ni do veze...
I ja bi voleo normalnu zenu i decu....ali o tom po tom...sve u svoje vreme...bez bespotrebnog smaranja...
 
Devilishgirl:
mozda sam freak, ali i dalje verujem da cu se spojiti sa drugom polovinom dushe..to je neminovno..grom iz vedra neba..jin i jang, vatra i voda..
Sve ok samo ono grom iz vedra neba ne valja... to je bajkovito...kao doce princ iz bajke i pokupiti me...
Vise ti to ide tiha voda breg roni...
 
I tupilo se o temi vec hiljadu puta.Cak vise nije ni zanimljivo.
I Pero brate jedan dobronameran savet-nadji malo zivota i van ovog foruma.Mislim divno je sto sa nama delis svoje preveliko iskustvo,i darujes nam bisere mudrosti,ali smo zabrinuti zbog tvog zdravstevnog stanja,jer naime,ipak je to preveliko zracenje.
 
Brak se ne sklapa na lepe oči .... nego zbog toga što ti jedna devojka odgovara ili ne. Ako ti odgovara, to znači da podrazumeva sve životne sfere, pa čak i sex. Kako bi onda mogao da želiš da oženiš devojku koja je nevina??? Shodno tome, da je sex izuzetno važna stavka za opstanak, nastavak i proširenje porodice .... kako bi mogao da se usudiš da oženiš devojku sa kojom se nikada do tada nisi probudio???
Kada se partneri ne slažu (po pitanju sexa) to može da dovede do ozbiljnih posledica u braku, kao što su npr. nezadovoljstvo, neverstvo, nelagodnost i sl.
Čemu onda ''lov'' na deviice???
 

Back
Top