Pitanje za sve

Lookeed

Zainteresovan član
Poruka
181
Dal neko zna kako je moguce da se covek registruje za neogranicen download (posto treaze da se plati oko 5 eura al samo s karticom visa il nekom slicnom a ja to nemam a voljan sam da platim) te me interesuje postoji li neki drugi nacin - preko racuna uplatom u banci il slicno .
Zanima me dal je neko imao iskustva (ko ima tu karticu jel) kako se to placa - traze broj kartice i verovatno pin kod i skinu ti pare!!!! Kad im das te podatke ko garantuje da umesto 5 eura ti neskinu 50000 pa onda malo ajd robiju.To mi nesto mirise na prevaru sta vi mislite -osim onoga da se sve zasniva na poverenju i to obostranom .A mi ono bas nismo za to jer nama bas se neveruje nista a ja pravo da vam kazem i njima neverujem bas nista.
Veliki pozdrav
 
najbolje nazovi neku banku i raspitaj se o mogucnosti otvaranja visa ili slicnog racuna, a da ti nece skinuti 50000 umesto 5 garantuje ti banka, jer uvek imas rok za povlacenje para.. raspitaj se sve kod njih da ti objasne...
 
moze i PayPal, ja sam apravio account, ali moram da maltretiram nekog da mi uplati na racun, al je ok, zmaltretiram nekog da mi uplati 500-600e, pa lagano odatle trosim...
 
Skidao bi sve sto je vezano za Aplikacije (igrice me nesto i nezanimaju osim ako su neke lepe logicke) i dodatni softver koji moze da ide u Nokije 3650; 6600 a mozda i za neke malo novije Nokie ako dodje do promene telefona kojeg sad trenutno koristim.
Uhvate me lutke pa onda instaliram - deinstaliram - probam sve sto naidje dok neodaberem sta me zanima pa sam onda jedno vreme miran pa onda Jovo nanovo.Volim da sam upucen u nove stvari koje se pojave za seriju 60 ( a i za noviju generaciju tako da imam i tri cd-a s tim stvarcicama al se na njima pretezno stvari ponavljaju i od sva tri nebi mogao da napunis jedan s korisnim stvarima ostalo je neki krs).......
Eto to bi bilo to
 

Back
Top