MS-Dizajn.com
Primećen član
- Poruka
- 696
Zdravo,
imam jedno pitanje za one koji se razumeju u Outlook Express ili Microsof Office Outlook.
Evo sta me muci:
Ja se bavim web dizajnom i na kraju svek poruke kucam
Pozdrav,
Marko Savić
imam jedno pitanje za one koji se razumeju u Outlook Express ili Microsof Office Outlook.
Evo sta me muci:
Ja se bavim web dizajnom i na kraju svek poruke kucam
Da li ovo moze da se podesi u Outlook Express i da na kraju poruke to samo stavi, jer me "smara" da u svakoj poruci to pisem?Marko Savić
sajt.com
Pozdrav,
Marko Savić

