Pitanje za oba pola :D:D:D:D

bo!

Primećen član
Poruka
841
Za žene:
Da li vas je muškarac ikad udario?
Da li ste vi ikad udarile muškarca(mislim onako pošteno):)?
Za muškarce:
Da li vas je žena udarila?
Jeste ikad udarili ženu?

Moji odgovori
Muškarac me nikad nije udario.
Jesam 2 puta, oba puta sa dobrim razlogom, jednom sam ga sama "natukla". 2. put sa 2 drugarice, dobio je po bubrezima....:twisted:
 
Udario me najbolji drug, u prvom osnovne... Iz zezanja me sutnuo u stomak i izbio mi vazduh :lol: :P
A ja sam udarala muske... Posteno... Ustvari sutirala sam ih martinkama... U osnovnoj smo imali neke dileje koje su isle i privatavali devojcice, a ja nisam znala kako da se borim protiv njih, pa kad me neko uvati ja ga izmlatim martinkama i ne pada mu na pamet da vise to uradi bilo kome :P :mrgreen: :lol: 8) :D
 
Udario me najbolji drug, u prvom osnovne... Iz zezanja me sutnuo u stomak i izbio mi vazduh :lol: :P
A ja sam udarala muske... Posteno... Ustvari sutirala sam ih martinkama... U osnovnoj smo imali neke dileje koje su isle i privatavali devojcice, a ja nisam znala kako da se borim protiv njih, pa kad me neko uvati ja ga izmlatim martinkama i ne pada mu na pamet da vise to uradi bilo kome :P :mrgreen: :lol: 8) :D


divna si.....:lol::lol::lol::lol:
 
Nikad me nije udario...
A nisam nikad ni ja njih, samo drugove iz zezancije, al to se ne racuna...
Meni se cini da muskarci uzivaju kad ih mi bijemo, pa zato u poslednje vreme to ne radim, ne zelim da im priustim to zadovoljstvo, u inat...heheh:lol::lol:....:-P
 
Pa znas kako, sa decacima sam se bila do petog razreda! Nisam prestajala da ih lemam, a u osmom sam se pobila sa nekim kretenom zato sto je lagao, pravio me ludom i sijaset jos nekih razloga pa sam ja dobila po njusci zato sto su mene odvajali a on je stigao da me zalepi pesnicom.... NE znaci da se necu i dalje kaciti sa nekim kad imam razloga i zelje!
 

Back
Top