Pitanje za muske

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.445
Jel nekad uzivate zenske zajebbavati? Recimo kao oglumite da vam se svidja, i dogovorite da se vidite i onda ne dodjete. Pa ona zove a vi kazete, pa ja sam msilio da smo se za sutra dogovorili.

I zene sta mislite da li su to iskompleksirani muskarci?:D

Nisu iskompleksirani uopshte .

Valjda i sada ima ko u moje vreme , frajera koji su uvek imali 3-4 cure u paralel slalomu i josh toliko su im bile na cekanju ...
Hteo ili ne , morao si da zajebajesh neku jer nisi mogo da se materijalizujesh na 2 mesta istovremeno ...
I drugo recimo u moje vreme nije bilo mobilnih telefona , a i kucni telefoni su imali dvojnike pa ako zasedne komshinica ,nemash ni toga ...pa moglo se ladno izvisiti curu na sastanak , a da ona ne moze da proveri "prichu" koju bi joj slozio kao excuse ...
Takvo zezanje generalno cure vishe rade mushkarcima , a ovi bi se trebali pitati nije li mudrije da bude obrnuto .

Ма бре веруј ми, кад немаш фејс, и тако те ствари, нико не може да те контролише, кад се јавим на телефон могу да кажем да сам у Зимбабвеу и боли ме уво... Може се и даље спрдати квалитетно... ;)

Ма бре веруј ми, кад немаш фејс, и тако те ствари, нико не може да те контролише, кад се јавим на телефон могу да кажем да сам у Зимбабвеу и боли ме уво... Може се и даље спрдати квалитетно... ;)

Veruj ti meni...jer doziveo sam te stvari i u ona vremena i u skorije doba. Boga mi...nemam j*beni FB...mislio sam da sve odradjujem savrseno...a onda...istorija poruka preko mail-a....istorija telefonskih poziva sa mobilnog.... zamalo glavu da izgubim u toj zaj*banciji. :mrgreen:

Pre je sve to islo mnogo diskretnije i bez upotrebe tehnoloskih pomagala, bez kojih danas ne mozes malte ne nista. :roll:

Shto bi se reklo, ishlo je na pedale , na gajtan , shtapom i kanapom ..., ali je nekako funkcioniralo ... i dalje , bilo je dasa u moje vreme znate kakih ..., danas nema takih .

I normalno bre ljudi , nije mogo svako da bude dasa i frajer u moje vreme , a ovo danas vreme nakrcano mediokritetima i svako misli da je neko i neshto ...

Vratio sam se iz Brazila i zena mi nashla brazilski kondom " Prodoto de Brasil " i godinu dana je bio pakao kuci , jok bre nishta ne pomaze , te neam pojma odakle , ma sigurno bio u kupatilu pa sam ga pokupio ... mora da su ga pajtosi podvalili meni radi shege ...i tako to ...zbog jednog neupotrebljenog kondoma ...
Ocu da kazem mobilni , FB, internet gde ima traga brale , nishta to ne valja ...

Imam pajtosa koji je moje godishte ( 42 ) , a josh uvek je u pubertetu i predstavlja se da ima 29 ... Ide sam na letovanje , malo malo je na ' Sluzbenom putu " ...i tako to , i sve svoje podvige , dokumentovano sa slikama kaci na FB...
Jao ,Jao ,jao kad mu zena razume pasword za FB ili neki zlonamernik iscinkari zeni ...
Tehnologija >>> je najveci neprijatelj shvaleraciji i zezanciji sa curama !!!

Shto bi se reklo, ishlo je na pedale , na gajtan , shtapom i kanapom ..., ali je nekako funkcioniralo ... i dalje , bilo je dasa u moje vreme znate kakih ..., danas nema takih .

I normalno bre ljudi , nije mogo svako da bude dasa i frajer u moje vreme , a ovo danas vreme nakrcano mediokritetima i svako misli da je neko i neshto ...
Vratio sam se iz Brazila i zena mi nashla brazilski kondom " Prodoto de Brasil " i godinu dana je bio pakao kuci , jok bre nishta ne pomaze , te neam pojma odakle , ma sigurno bio u kupatilu pa sam ga pokupio ... mora da su ga pajtosi podvalili meni radi shege ...i tako to ...zbog jednog neupotrebljenog kondoma ...
Ocu da kazem mobilni , FB, internet gde ima traga brale , nishta to ne valja ...

Imam pajtosa koji je moje godishte ( 42 ) , a josh uvek je u pubertetu i predstavlja se da ima 29 ... Ide sam na letovanje , malo malo je na ' Sluzbenom putu " ...i tako to , i sve svoje podvige , dokumentovano sa slikama kaci na FB...
Jao ,Jao ,jao kad mu zena razume pasword za FB ili neki zlonamernik iscinkari zeni ...
Tehnologija >>> je najveci neprijatelj shvaleraciji i zezanciji sa curama !!!

Kako istinito. Brdo, shto likova shto riba, koji se na netu predstavljaju kao neke erotske ikone, super-ribe, frajercine do jaja....utripovali svasta.

To pricam...ko je pre mogao da te cima, zivka, drka kad odes negde uz neobavezno "idem kod Gorana na pivo"? Niko...odes gde odes, budes s´kim hoces....nema mobilnog, nema interneta, nista. Danas svako o svakom zna sve....i kad ko ide da k*nja, da izvines. :evil:

Mozda pre...Vise to neradim i hejtujem kad to neko meni oradi. Ono kao dogovorimo se u 9 da se nadjemo tu i tu ona u 9 i 5 zove da pita dal sam stigo :eek: , naravno tad krene i stigne za 10-15 minuta. Pokupim se i odem....Sl put dodje na vreme :)

Jel nekad uzivate zenske zajebbavati? Recimo kao oglumite da vam se svidja, i dogovorite da se vidite i onda ne dodjete. Pa ona zove a vi kazete, pa ja sam msilio da smo se za sutra dogovorili.

I zene sta mislite da li su to iskompleksirani muskarci?:D

Nikad to nisam radio, ali sam jednoj bivšoj pamet pomerio kada je ponovo htela da bude sa mnom posle 1 godine raskida.
Ignorisao sam je toliko i videlo se da ljuta, iznervirana i da čak i pati i to ne malo.

Back