Pitanje za muskarce i devojke

najlepsa> Galadrijela iz Gospodara prstena, tj. Kejt Blanshet. Najlepsa, zato sto NIJE SVE savrseno na njoj, imatu maaaalu dozu nekog poremecaja, neke slatke neikonicne jagodice mimo propisa, i mnogo mi je lepsa (tj. milija) od npr. Liv Tajler (koja je, btw. prelepa u tom filmu, ali ova mala greska cini Kejt Blanset nekako mocnijom, plus pegice)
Euh.
:lol:
 
Liv Ullmann iz period 60-ih.Ubedljivo najlepsa pojava koja me je ostavila totalno sludjenog.
A i jedna srpska glumica,ne bih je imenovao,da ne budem kamenovan ovde,koja je licno na mene ostavila toliko dubok utisak da nije slucajnost sto jos uvek mislim tako snazno o njoj.
Od muskaraca,definitivno najharizmaticnija pojava na muzickoj sceni,covek koji prosto postaje srz same atmosfere,kako glasom tako i izgledom.
To je danasnji pevac Helloween,Andi Deris.
 
Dobro, Čokolado, ali ako joj odsečeš glavu (na koju je montirala zaista neproporcionalne i prevelike usne) šta joj ostaje...
Telo joj je katastrofa, bez preterivanja.
Isto kao i naša Ceca, jedino što je na njoj lepo je lice, i mislila bih da je to dovoljno, da nije takav paćenik kome su potrebne onolike grudi...
 
Lexa:
Dobro, Čokolado, ali ako joj odsečeš glavu (na koju je montirala zaista neproporcionalne i prevelike usne) šta joj ostaje...
Telo joj je katastrofa, bez preterivanja.
Isto kao i naša Ceca, jedino što je na njoj lepo je lice, i mislila bih da je to dovoljno, da nije takav paćenik kome su potrebne onolike grudi...
Ali to su prirodne sta da radi priroda je cudo...
 
Lexa:
Dobro, Čokolado, ali ako joj odsečeš glavu (na koju je montirala zaista neproporcionalne i prevelike usne) šta joj ostaje...
Telo joj je katastrofa, bez preterivanja.
Isto kao i naša Ceca, jedino što je na njoj lepo je lice, i mislila bih da je to dovoljno, da nije takav paćenik kome su potrebne onolike grudi...
Ona nije operisala usne! :idea:
A meni se svidja njeno telo.
 
chokolada:
Ona nije operisala usne! :idea:
A meni se svidja njeno telo.
POP Mare:
Ali to su prirodne sta da radi priroda je cudo...
Obratite pažnju na ove dve izjave...
Kao, ova je lepa i odma' se nije operisala :?
Hajde, za Anđelinu nisam sigurna (mada žuta štampa piše), a ono definitivno ne izgleda prirodno, većina vas je gledala onaj film sa Antoniom Banderasom...
Mada, ima lepe oči...
Ali CECA je već postala fenomen!
Moja majka i dan danas tvrdi da "Ceca nikada nije povećala sike jer je ona oduvek imala velike..." :lol:
Ali - ljudi, videste li vi na šta ono liči?!
Dobro, pojela je konkurencija, u vreme kad je ona bila poznata po grudima silikoni nisu bili popularni...
Ima onaj njen spot dok je imala svega dvadesetak godina, vrti se na "Palmi", ko hoće neka uporedi.
Za današnji standard - ONA JE TADA IMALA MALE GRUDI.
 
Lexa:
Obratite pažnju na ove dve izjave...
Kao, ova je lepa i odma' se nije operisala :?
Hmmm nisam mislila da je "branim" zato sto je meni draga. Htela sam samo da odgovorim na tvoj komentar, kojim si tvrdila da su joj usne vestacke. :?
Gledala sam neke slicice od kada je bila devojcica i zato znam da ih nije operisala. A pogledaj joj i brata i on ima iste.

Meni je i Ceca lepa pa priznam (ne vidim zasto ne bih priznala :? ) :roll: da je legla pod noz.
 
Kad_LupimLupim:
... a ja mislio jedini se lozim na nju!
Brate, sad si baš lupio ! Ti jedini ! Ha !
wallpaper37b.jpg
 

Back
Top