Pitanje za lepši pol

da uzivam putujem ne perem ne peglam ne kuvam mama restorani prof kuvari zavodnici bas je lepo biti jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vozaci sobarice posluge mmmmmmmmmmjaccccccccccccc svepssssssss obavezannnnnnn hoteli bazeni aparmani najveci najlepsi najskuplji najudobniji mmmmmjaccccccccc

moraces dobro da obrijes guzu i uletis preko veze u private produkciju
 
a sta mislis bi li bilo gotivno da si fleksiblna i da stanes u kofer i da putujes besplatno svijetom...eh kakve mi ideje padaju na pamet, ako citavu noc ne spavam
Ma znaš meni je glupo kada se femkaju ljudi...Na 50 prethodnih tema pišu kako su lepi, zgodni, a onda dođe ovakva tema i šatro niko ništa ne koristi, zar to nije glupo? E pa lepi su malo morgen...Jer lepi ljudi su sebe svesni, bez uobražavanja i ne stide se svoje lepote. Šta ima loše u tome kada u piljarnici dobijem nasvežije voće ili povrće zato što sam simpatična piljaru? Msm platim ja to regularno, njemu je drago da popričamo, ok je lik i šta? Pretpostavljam ako su sexualne aluzije u pitanju, pa nisu ni ružne ribe operisane od toga-one čak moraju prodornije i navalentnije da budu...Ne bih prodavala svoje telo, ali te male simpatije su ok.
A, za kofer...Toliko volim da putujem da meni nije žao love za putovanja, nikada. Znaš kako je ovde...mora se na moreto makar se svet preokrenuo, mora se ponekad na vikendoto takođe...To nekako volim kod naše raje :)
 

Back
Top