Pitanje za Gastarbajtere

Da li pozovete agenciju za čišćenje ?

• Da obavezno

glasova: 1 33,3%
  • Ne

glasova: 2 66,7%

• Ukupno glasova
    3

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.603
Imam 3 nedelje odmora evo druga nedelja već prošla a od utorka se cimam seljankama stvari jer su u srijedu dosli moleri

Prvi sprat gde budu svekar i svekrva sam generalno očistila , drugi sprat je bio tezi jer smo imali tapete koje su sklonjene i onda tek krećenje
Jutros sam ustala u 5:50 i glava puca od bola

Moleri svoje rade i bas sam zadovoljna

Sad mi je strina poslala broj agencije koja nudi čišćenje , kaže moj junior od njegovog druga mama to već par godina koristi, nazove dodju dvije žene i prečiste komplet kuću , plati i da im dobar bakšiš i svi sretni

Da li se vi zahebavate tim čišćenjem kuća, stanova ili isto pozovete agenciju ?

IMG_1590.jpeg

To vam je rizično. Može neko od radnika da vas tipuje, pa da vam samo
parketi ostanu kad sledeći put dođete. Bolje sami da čistite.. :aha:

Šta znam ali mi je definitvo čišćenje dve kuce meni je previše iskreno radim tamo ko kobila i kad dodjem na odmor ne želim više da se zamaram generalkama

Sad se kreci a i kad se ne kreci isto se gura pomice mice i čisti

IMG_1594.jpeg

IMG_1593.jpeg

Imam 3 nedelje odmora evo druga nedelja već prošla a od utorka se cimam seljankama stvari jer su u srijedu dosli moleri

Prvi sprat gde budu svekar i svekrva sam generalno očistila , drugi sprat je bio tezi jer smo imali tapete koje su sklonjene i onda tek krećenje
Jutros sam ustala u 5:50 i glava puca od bola

Moleri svoje rade i bas sam zadovoljna

Sad mi je strina poslala broj agencije koja nudi čišćenje , kaže moj junior od njegovog druga mama to već par godina koristi, nazove dodju dvije žene i prečiste komplet kuću , plati i da im dobar bakšiš i svi sretni

Da li se vi zahebavate tim čišćenjem kuća, stanova ili isto pozovete agenciju ?

Pogledajte prilog 1568302
zadovoljstvo je spremati svoju kucu.

Back