Pitanje za forumašice u vezi seksa

Šta je za vas kvalitetna obrada penisom?

Koliko vam je ona važna u sklopu seksa, jer ne zaboravimo - postoje i drugi aduti poput rada jezika, prstiju itd.

Može li muškarac tokom seksualnog čina nadomestiti slabiju obradu partnerke penisom time što briljira u nekim drugim aspektima, npr. odličan je u lizanju, milovanju i slično?
Ja mislim da si ti na 40+ na bar dva mesta mogao da pročitaš sasvim jednostavno rešenje za taj problem koji hoćeš da nagovestiš.
Mislim da ti je mnogo veći problem potpuno nemanje partnerke nego loša potencija.Reši brate prvo sa kim ćeš a lako ćeš posle sa čim ćeš.
Pozdravljam te.
 
Šta je za vas kvalitetna obrada penisom?

Koliko vam je ona važna u sklopu seksa, jer ne zaboravimo - postoje i drugi aduti poput rada jezika, prstiju itd.

Može li muškarac tokom seksualnog čina nadomestiti slabiju obradu partnerke penisom time što briljira u nekim drugim aspektima, npr. odličan je u lizanju, milovanju i slično?
Ne može
 
Zato što cilj seksa nije orgazam..
Uživaj u ženi, nek ona vidi da uživaš, daj joj svoj višak (muškarci uvek imaju višak koji moraju da izbace iz sebe) žena je uvek (prirodno) u manjku i nedostaje joj to što ti imaš... :lol:
To je cela filozofija...
Idem u kuhinju da skuvam kafu i da se malo stidim.
 

Back
Top