Quantcast

Pitanje za doktora - molim

• Začetnik teme dorinda
  • Datum pokretanja
D

dorinda

Gost
Odstranjena mi je neka izraslina u obliku kuglice iz potkoznog tkiva kolena. Dr. smatra da je nastala od udarca. Kaze kao hrskavica nesto.Zasto me koleno nekako bolucka i vidim nesto plavo-zeleno na oziljku.Mali oziljak ali zar ne bi trebalo da ne osecam nista vise na kolenu?

dr

Poznat
Poruka
9.755
Skunuli su mi nesto,zar jos treba da boli?Pa kako ti mislis da neko provali o cemu se radi,sta si operisala,kad si operisala,jeli radjeno u opstoj ili lokalnoj anesteziji,koliko si i da li si nosila neku vrstu gipsa...
Svaka operativna manipulacija nosi za sobom vreme koje je potrebno za oporavak.
Oziljak je mesto gde je manipulisano i od zeleno plave boje mora preci do zutckaste,a ako je tebi zeleno plav to znaci da je skoro bila operacija.Ta prebojenost ce nestati.Posto se radi o kolenu cije koriscenje ukljucuje mnogo misica,i da si se udarila bolelo bi te a ne da si operisala nesto.Uglavnom procice,strpi se malo.Toliko mogu da ti kazem na osnovu onoga sto si mi rekla.
Pozdrav!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.