PITANJE ZA DEVOJKE

  • Začetnik teme MIKI BOGNER
  • Datum pokretanja
nemam pojma shta prvo uochavam. ne uochavam nishta da budem iskrena... :p mislim, zaista, uopshte ne gledam oko sebe. samo se odjednom probudim i vidim neshto. rech il' pogled su znak za budjenje obichno...
shto Teica reche, da bude pametan... hihihi, lepo. (;
Keeper:
...jedino mozhda valja zbog higijene.
ti nisi normalan uopshte! (8
 
Pa evo ja sam jedan izuzetak.Uopste ne volim plavusane jer su tako nakazni svi,samo ih vadi plava kosa,sta odem tamo u valjda Norvesku ili Svedsku de su svi plavi i vau zaljubila sam se u nekog seljobera jer ima plavu kosu,dok su plave oci druga prica... :lol:
 
Prvo uochavam facu, narochito ochi i zube...
Onda gledam ruke...
A lozhim se kad dechko ima dugu kosu (mislim da je do sada 90% ljudi na ovom forumu to shvatilo :oops: ), kada je misteriozan, chudan i pomalo povuchen, kada svira gitaru i kada ima lijep glas... :oops:
 
MIKI BOGNER:
Sta prvo uocavate kod muskarca, :?: Facu, osmeh, onda idemo na dole....ramena, zadnjicu....
sta vas najvise pali :?: Pri prvom susretu slatkorechivost (Shta cju kad sam prsla)
na koje price njcesce padate :?: Nateraj me da pomislim da sam centar sveta........
da li volite neobavezne veze? :?: Naravno.Zbog chega bi svaka veza morala da bude ozbiljna, moramo se malo zezati bicje vremena za ozbiljnost...
Hvala. :D :D
 
da vidimo...sta primetjujem...mmm...mmmmmmmm...(zaboravila na komp duboko razmislja priseca se i balavi)
oci :P (ovaj smajli simbolizuje balavljenje)
osmeh :P :P :P :P :P :P
i tako..neke sitnice tipa drzanje utisak koji ostavlja
odecu(fazon)& kreativnost
 

Back
Top