Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
Rekao bih, da ono šta radi Amerika celom svetu, pa i nama je luk i voda i surutka...a obzirom šta rade naše vlasti i sve institucije sistema našem običnom čoveku, gradjaninu, zato se i pitam : kako to da se kod nas ne regrutuje bar dnevno jedan Osama, jedan BIN i jedan Laden, obzirom na sve bezobzire koje trpimo i kusamo ?
Dobro, znam da nam je trebalo samo 500 godina da oteramo Turke, oko 50 godina da oteramo Kralja, i oko 50 godina da navodno oteramo konuniste, ali za malo.
Cenim da kako nam je krenulo, demokrate ćemo oterati 2111 godine.
Dobro, znam da nam je trebalo samo 500 godina da oteramo Turke, oko 50 godina da oteramo Kralja, i oko 50 godina da navodno oteramo konuniste, ali za malo.
Cenim da kako nam je krenulo, demokrate ćemo oterati 2111 godine.
Poslednja izmena:



