Quantcast

Pitanje za arhitektu 🙂

limunada

Elita
Poruka
15.989
Ovako...imam jednu sobu vrlo dugu,a usku,sa kosinom.Sa strane sobe je prozor koji ide uz samu ivicu zida.E,sad...ja bih zeljela na tom dugom zidu (suprotno od kosine) napraviti veliki plakar,jer soba inace ne sluzi nicemu.
Problem samo predstavlja prozor koji je tu gdje jeste,tj.svaki ormar bi zaklanjao pola prozora zbog sirine ormara.Postoji li neko dizajnersko rjesenje,da se nekako "iskruzi" taj dio ormara da ne zaklanja prozor.Da napomenem samo da nikakvo izmjestanje prozora ne bi dolazilo u obzir.🙂
Ne znem bas da li sam jasno objasnila,ali se nadam da ima entuzijasta ovde.😀

електрика

Zaslužan član
Poruka
103.026
Znam. 😔
A sto je najgore sa suprotne strane prozora su vrata,koja su isto tako tik uz zid.
Јесте, то је све минус, зато ти и кажем да одустанеш од затвореног плакара. Направи отворену гардеробу, ионако ће соба само томе служити.

limunada

Elita
Poruka
15.989
Јесте, то је све минус, зато ти и кажем да одустанеш од затвореног плакара. Направи отворену гардеробу, ионако ће соба само томе служити.
Ma,ima tu jos jedna caka...stalno ima neke prasine.U toj sobi najvise.Nije da ja ne brisem prasinu.🙂
To je valjda sto je ta kosina od rigipsa,a gore je odmah krov.Nema izolacije,niti icega izmedju krova i rigipsa...ako sam dobro razumjela.

електрика

Zaslužan član
Poruka
103.026
Имам и ја једну малу собу са којом нисмо знали шта да радимо. Не може да се претвори у спаваћу, плакар не може јер су прозори од зида до зида..

Сад је радна. Велики сто, полице са обе стране врата и то је све.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.