Ayeye_Brazdorf
Domaćin
- Poruka
- 4.290
Sada su kod vas izbori, 12. decembra, pa me zanima dali vetevendosje i Aljbin Kurti ucestvuju na izborima.
Neko od vas, blues brother, adem, arberi ili ko je vec ovde, mogao bi da mi odgovori. Takodje me zanima kako vode predizbornu kampanju, kakav im je program i o cemu najvise pricaju.
Iako ga smatram za smrtnog neprijatelja, Aljbin Kurti je jedan od retkih iskrenih idealista u politici sto zavredjuje svako postovanje.
Neko od vas, blues brother, adem, arberi ili ko je vec ovde, mogao bi da mi odgovori. Takodje me zanima kako vode predizbornu kampanju, kakav im je program i o cemu najvise pricaju.
Iako ga smatram za smrtnog neprijatelja, Aljbin Kurti je jedan od retkih iskrenih idealista u politici sto zavredjuje svako postovanje.
