Quantcast

Pitanje - "Vi nemate dozvolu da pogledate ovu stranicu ili izvsite ovu radnju"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.547
Kad pise ovo:
"Vi nemate dozvolu da pogledate ovu stranicu ili izvsite ovu radnju"

Jel to znaci da me ta osoba ignorise pa ne mogu da vidim njene citirane postove, objave

Ili su mi moderatori ogranicili sta mogu od kog korisnika da pogledam
Npr, ta osoba se zalila na mene i oni me sankcionisali citiranim objavama tog forumasa

Nije mi bas jasno

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.045
Kad pise ovo:
"Vi nemate dozvolu da pogledate ovu stranicu ili izvsite ovu radnju"

Jel to znaci da me ta osoba ignorise pa ne mogu da vidim njene citirane postove, objave

Ili su mi moderatori ogranicili sta mogu od kog korisnika da pogledam
Npr, ta osoba se zalila na mene i oni me sankcionisali citiranim objavama tog forumasa

Nije mi bas jasno
Svaki član može da podesi nivo svoje privatnosti
https://forum.krstarica.com/account/privacy
na forumu.

Moguće je da postoji još neka operacija koja je rezervisana samo za administraciju.

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.547
ako je na nekom od mojih foruma, reci mi na pp. U suprotnom kontaktiraj nekog supermoderatora sa molbom
Nije
Ali ne bih to radila
Mene zanima samo odgovor da li je to moguce sto si bio spomenuo u nekoliko predjasnjih postova
I molim da se tema jos ne zakljucava
Jer nisam dosla do adekvatnog odgovora

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.045
Nije
Ali ne bih to radila
Mene zanima samo odgovor da li je to moguce sto si bio spomenuo u nekoliko predjasnjih postova
I molim da se tema jos ne zakljucava
Jer nisam dosla do adekvatnog odgovora
hajde onda ponovo sroči pitanje jer se meni čini da si odgovor dobila.

Memnom

Aktivan član
Poruka
1.914
Je moguce da si trazio parcijalu na taj pdf? (citaj podforum)

Ja sam na jednom forumu trazio parcijalu i kad sam offline vidim taj pdf, a kad se logiram pise mi ovo:

you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
Ne vidim ga i ne mogu pisati na njemu, ali to sam i trazio.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.045
Cek, sad te nista ne razumem
ajd i ja da se nasmejem...

Da sumiram;

Prilog u citiranoj poruci, ili cela poruka, može buti izbrisana pa se dobija poruka o nemogućnosti pristupa.

Banovanje u specifičnoj temi može dovesti do slične poruke.

Moderatori ne mogu da banuju pristup temama za članove. To se radi na višem nivou.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.045
Je moguce da si trazio parcijalu na taj pdf? (citaj podforum)

Ja sam na jednom forumu trazio parcijalu i kad sam offline vidim taj pdf, a kad se logiram pise mi ovo:

you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
Ne vidim ga i ne mogu pisati na njemu, ali to sam i trazio.
ovo nije sa našeg foruma?
A lepo je objašnjeno šta može da bude uzrok

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.