Quantcast

Pitanje vezano za monitor

pnedis

Obećava
Poruka
55
Posedujem monitor Asus vh222d 21.5 inc i zanima me podrzava li on projekciju 3d slike (igrica,filmova,slika) ? Upucen sam u to da mi za koriscenje 3d grafike treba graficka koja to podrzava , naocare i monitor . Ova 2 mogu da sredim ali monitor me (najverovatnije) kolje . Googlao sam i citao specifikacije , video da je to HD monitor ali hd=/=3d .
Hvala unapred na odgovoru ! :)

Dark93-nssr

Aktivan član
Poruka
1.045
Posedujem monitor Asus vh222d 21.5 inc i zanima me podrzava li on projekciju 3d slike (igrica,filmova,slika) ? Upucen sam u to da mi za koriscenje 3d grafike treba graficka koja to podrzava , naocare i monitor . Ova 2 mogu da sredim ali monitor me (najverovatnije) kolje . Googlao sam i citao specifikacije , video da je to HD monitor ali hd=/=3d .
Hvala unapred na odgovoru ! :)
Mozes da koristis red/blue 3D bez obzira na monitor samo ti trebaju naočare, a što se tiče nekog naprednijeg 3D-a taj monitor ga ne podržava.

Milos94sk

Početnik
Poruka
1
Imam jedan preoblem sa monitorm radi sve normalno al cim ga iskljucim na dugme ne mogu vise da ga upalim dok ne izvucem kabl nazad sacekam nekoliko sekundi i onda pritisnem dugme i upali se, ali kad ga ugasim i stisnem dugme lampica samo treperi mislim da nema veze graficka ili nesto slicno el menjo sam racunar pa me zanima sta bi to moglo biti

pirox

Domaćin
Poruka
3.477
Imam jedan preoblem sa monitorm radi sve normalno al cim ga iskljucim na dugme ne mogu vise da ga upalim dok ne izvucem kabl nazad sacekam nekoliko sekundi i onda pritisnem dugme i upali se, ali kad ga ugasim i stisnem dugme lampica samo treperi mislim da nema veze graficka ili nesto slicno el menjo sam racunar pa me zanima sta bi to moglo biti
Najverovatnije je do čopera u monitoru. To je pretvarač napona u monitoru. Kada ugasiš monitor na dugme, elektronika pretvarača zakoči. To se obično događa kod starih monitora.
Moraš to nositi u servis. Možda neki kondenzator u pitanju.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.