HAD~
Aktivan član
- Poruka
- 1.946
Do pre oko 3 meseca bio mi je ovakav http://www.tipsntracks.com/images/tntImg/Window/Hibernate-Windows-XP.png meni za iskljucivanje i odjednom,ne znam zbog cega,presao je u onaj sa padajucom listom,koji je ruzniji. ako neko zna kako to da vratim... 