motorheadsd
Ističe se
- Poruka
- 2.689
Imam kitu od 16 cm! jel vam to dovoljno, ali mi recite najiskrenije. Jedna kucka mi je rekla da mi je mali samo da bi mi nabila komplekse a ja sam njoj rekao da ako mi ona kaze da mi je mali, onda je stvarno mali
Damo, pricajte
Damo, pricajte




Hirurgija danas sve može...pa i komplekse da leči..