T Trazim_curu_zabrak Domaćin Poruka 4.292 28.01.2011. u 00:24 - Pitanje oko DDR1 memorije #1 Zanima me imam jednu plocu ASUS A7V266-C koja koristi DDR1 memorije PC1600/PC2100 . E sad zelim da pitam da li ja u nju mogu da ubacim DDR1 PC3200 ??
Zanima me imam jednu plocu ASUS A7V266-C koja koristi DDR1 memorije PC1600/PC2100 . E sad zelim da pitam da li ja u nju mogu da ubacim DDR1 PC3200 ??