PITANJE Muslimanima i Hrvatima,sta Vi mislite ko je pobio Srbe u HR i BiH?

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
posto vas ima ne mali broj koji ovde zagovarate neku vasu "demokratsku" istinu povodom rata na ovim prostorima,ubijanju naroda,etnickim ciscenjima itd. Hteo sam vam postaviti jedno malo pitanje koje mi nikako nije jasno pa se nadam da cete mi Vi dobrom voljom to odgovoriti.
Svi znamo da su se HRVATI po nasem USTASE tajno/javno naoruzali preko Madjarske i Austrije itd. i da je tu veliku ulogu odigrao BIG FOOT Helmut Kohl,svi znamo da je CELO ubio Srbskog svata u Sarajevu i tako OTPOCEO rat,a i da nije bio on, bio bi neko drugi itd. I sad ide ono glavno,HAG je osudio i pohapsio najvise SRBA, cak je i SREBRENICA gde je Naser "POKLAO" srbska sela u okolini /zamisli i nije bilo nista/ i svi su proglasili nas SRBE ubicama krivcima itd.
Ali recite mi Vi jedno:
KO JE POBIO/POKLAO SRBSKI NAROD i nacinio ETNICKO CISCENJE u vasim krajevima,koje vi eto kontrolirate? Izgleda to stigli Kinezi ili sta im je se to desilo.Da nije mozda MILOSEVIC poslao Vojsku po noci da ih pobije i protera? A i ako bi ste mi to odgovorili recite mi onda sledece: Sto se ti ljudi nevrate svojim kucama,kad nas Vi toliko VOLITE i jedva zivite bez nas! I na kraju SKINITE nam se sa one stvari,nama nije ni potreban vas odgovor koji svi znamo kako ce "Demokratski· glasiti ali ****** noz je noz,pa bila demokratija,bio nacionalizam,bili komunisti...


SPAS SRBIJI
ZIVELA SRBIJA
 
Poslednja izmena:
posto vas ima ne mali broj koji ovde zagovarate neku vasu "demokratsku" istinu povodom rata na ovim prostorima,ubijanju naroda,etnickim ciscenjima itd. Hteo sam vam postaviti jedno malo pitanje koje mi nikako nije jasno pa se nadam da cete mi Vi dobrom voljom to odgovoriti.
Svi znamo da su se HRVATI po nasem USTASE tajno/javno naoruzali preko Madjarske i Austrije itd. i da je tu veliku ulogu odigrao BIG FOOT Helmut Kohl,svi znamo da je CELO ubio Srbskog svata u Sarajevu i tako OTPOCEO rat,a i da nije bi on bio bi neko drugi itd. I sad ide ono glavno,HAG je osudio i pohapsio najvise SRBA i cak je i SREBRENICA gde je Naser "POKLAO" srbska sela u okolini /zamisli i nije bilo nista i svi su proglasili nas SRBE ubicama krivcima itd. Ali recite mi VI jedno:
KO JE POBIO/POKLAO SRBSKI NAROD i nacinio ETNICKO CISCENJE u vasim krajevima koje vi eto kontrolirate? Izgleda to stigli kinezi ili sta im je se to desilo.Da nije mozda MILOSEVIC poslao Vojsku po noci da ih pobije i protera? A i ako bi ste mi to odgovorili recite mi onda sledece: Sto se ti ljudi nevrate svojim kucama,kad nas Vi toliko VOLITI i jedva zivite bez nas! I na kraju SKINITE nam se sa ... stvari,nama nije ni potreban vas odgovor koji svi znamo kako ce "Demokratski· glasiti ali ****** noz je noz,pa bila demokratija,bio nacinalizam,bili komunisti...


SPAS SRBIJI
ZIVELA SRBIJA

Nece se oni skinuti, jer ce sve uciniti da podstaknu procese
daljnjeg srpskog otpadanja, kao primjer Crnogoraca, Vojvodjana,
te unutarnjeg srpskog vatikansko proevropskog otpada!!
 
posto vas ima ne mali broj koji ovde zagovarate neku vasu "demokratsku" istinu povodom rata na ovim prostorima,ubijanju naroda,etnickim ciscenjima itd. Hteo sam vam postaviti jedno malo pitanje koje mi nikako nije jasno pa se nadam da cete mi Vi dobrom voljom to odgovoriti.
Svi znamo da su se HRVATI po nasem USTASE tajno/javno naoruzali preko Madjarske i Austrije itd. i da je tu veliku ulogu odigrao BIG FOOT Helmut Kohl,svi znamo da je CELO ubio Srbskog svata u Sarajevu i tako OTPOCEO rat,a i da nije bi on bio bi neko drugi itd. I sad ide ono glavno,HAG je osudio i pohapsio najvise SRBA i cak je i SREBRENICA gde je Naser "POKLAO" srbska sela u okolini /zamisli i nije bilo nista i svi su proglasili nas SRBE ubicama krivcima itd. Ali recite mi VI jedno:
KO JE POBIO/POKLAO SRBSKI NAROD i nacinio ETNICKO CISCENJE u vasim krajevima koje vi eto kontrolirate? Izgleda to stigli kinezi ili sta im je se to desilo.Da nije mozda MILOSEVIC poslao Vojsku po noci da ih pobije i protera? A i ako bi ste mi to odgovorili recite mi onda sledece: Sto se ti ljudi nevrate svojim kucama,kad nas Vi toliko VOLITI i jedva zivite bez nas! I na kraju SKINITE nam se sa ... stvari,nama nije ni potreban vas odgovor koji svi znamo kako ce "Demokratski· glasiti ali ****** noz je noz,pa bila demokratija,bio nacinalizam,bili komunisti...


SPAS SRBIJI
ZIVELA SRBIJA

..pitaj Milosevica....
 
Vaša istina je apsolutno tačna i jebitačna.

Najbolje se vidi po ovim lažnim optužnicama što pakirate nevinim ljudima. :lol:

Vidim da se zbog toga digla cela rvacka i baznija :mrgreen:
P.S
Dobra zahjebancija..............svakih mesec dana klepe po nekog mundzosa i rvata na granichnim prelazima i eto demonstracija po bazniji i rvackoj :klap::klap::klap:
 

Back
Top