Quantcast

pitanje menadzmentu

123456789

Ističe se
Poruka
2.075
Nisam ja pustio virus, bolje bi bilo da usmerite paljbu na one koji su ga pustili,ako se ti vakcinises,tvoji ukucani,rodjaci,istomisljenici,onda za vas nema bojazni,pustite nek pomru nevakcinisni jer vas vakcinisane ne ugrozavaju,najbolje bi bilo da ja serviram tako svetu sta mora da uradi da bi mom dupetu bilo bolje,pusti malo vesti i nadji informacije koje ne pustaju kod nas pa ces videti da ima puno koji se ne zele vakcinisati,cak sta vise mnogo vile od pola svetske populacije
Najveci paradox od svih paradoxa koji se trenutno desava u svim praznim glavama. Ti ides kod onog istog koji je zapoceo celu ovu papazjaniju da te "zastiti". :mrgreen:

123456789

Ističe se
Poruka
2.075
Zelim i ja slobodu, a ti me ugrozavas jer iz nekog inata
neces da se vakcinises. Nista meni ne vredi sto sam i ja vakcinisana
( u 17.00 h danas :D ) ako zbog takvih kao sto si ti ne otvaraju nista
pa ne mogu nikuda da idem.
Neka je sa srecom... nadam se da neces da prodjes lose, kao otprilike 10% mojih poznanika koji su takodje ucestvovali u pokusu. Sanse su 1prema10 da ce biti samo "boli me rukica, i niska temperaturica". Ovih 10% je bas zaglavilo... od toga da su se vukli dva 'ebena meseca u bolnici sa nekim vrtoglavicama i kojekakvim neuro poremecajima, do nekih "light" stvari, tipa konstantni abdominalni bolovi (evo nekima vec i preko mesec dana)- taj deo mi je potpuno neshvatljiv, a vise je primera. Znam dva coveka koji povracaju vec 20 dana... evo prosvetli nas, jel to normalno? Pitanje za menadzment... :per:
Edit: potpuno sam zaboravio deo spricanih sto je dobilo "koronu" naknadno, takvih slucajeva znam isto dosta, ali nisu nesto bitni zato sto ionako masa ljudi ima te nekakve simptome...evo jedan od drugara, dobi covek upalu pluca nekakvu raspada se 15 dana, a re-sprican pre skoro dva meseca. A ovi simptomi da covek ima nesvestice vec dva meseca, gledaju ga u bolnici ka oglednog misa... te mu se zabaguje ruka, te noga, te pada u nesvest. Ovi ne znaju ni pod koju sifru da ga stave, samo su ga otpustili kuci na kraju...

Poslednja izmena:

123456789

Ističe se
Poruka
2.075
Da napomenem, nisam zdravstveni radnik... ali dosta ljudi iz mog najuzeg orkuzenja radi u zdravstvu, ono sto sa sigurnoscu mogu da vam kazem. Broj slogova i infarkta je u takvom usponu... Sprdaju se ove sestre "evo jos jedan spricovani slog". Ne podrzavam ih, totalno bez savesti, da javno treba da pricaju nesto svi bi rekli "ne znam nista". Posle se pitamo sto 50% zdravstvenih radnika u Srbiji nece, pa nece zato sto vide da nesto smrdi, a sami zakljucite kakvi su im moralni arsini.
Edit: Vrh vrhova mi je, sto znam i doticne ljude koji dele pamflete i rade marketing i pricaju da su cepljeni a nisu... ne moram ni da kazem gde pripadaju, ali sprdnja je opsta.

Poslednja izmena:

mario80

Elita
Poruka
24.166
Svako moze da zavrsi danas sve,ali je nemoralno zavrsiti fax za lecenje ljudi i biti protivnik prirode i alternarivnog lecenja,koje je bilo od pamtiveka primarno ali i besplatno
Aha, ti si baš kompetentan da to oceniš. :lol:
Vidiš kako ignoriše moj čkakljivi post gde se dirka direktno u začaran krug farmakomafije i zdravstvenog sistema povezanog sa evrima i belom tehnikom :lol:

123456789

Ističe se
Poruka
2.075
Vidiš kako ignoriše moj čkakljivi post gde se dirka direktno u začaran krug farmakomafije i zdravstvenog sistema povezanog sa evrima i belom tehnikom :lol:
O tome je smesno i pricati, pa samo treba uzeti u fokus posao oko citostatika... tu provereno znam da ovi po klinikama imaju 10% na prodaju, e sad konkretno terapije mogu da sibaju i na vise desetina hiljada eura. Pa normalno da ce po svaku cenu da te ubedjuje da je to extra za tebe i da nema bolje, svi se ugradjuju... svima banja, vrteska se okrece, a bolesni robovi pate.
E sad, da li postoji bolji nacin lecenja? Tu nisam kompetentan i ne znam....Da li je surovi biznis? To znam da jeste.

123456789

Ističe se
Poruka
2.075
I na kraju i grobar omasti brk sa nekom iljadarkicom za saranu, ne zna se ko je gori, doktori, farmaceuti ili grobari.
Pa dobro, kod ovog treceg svakako svi odlaze... jesu im usluge mozda malo preskupe :mrgreen: U celoj toj masineriji, najvise sam razocaran u lekare.Farmaceuti opet rade neki svoj biznis- zna se ko su, zna se sta-su.... Ali kod ovih kad ides, to je komika. Ljudi imaju neku viziju kao da idu kod "belog andjela".. "idem kod doktora, sa'ce me spasi"... a on svima prepise tri slicna ACE inhibitora, 100 pacijenata ista terapija. Tako bih mogao i ja da lecim.
Edit: zato su vrhunski mesari i kad ti treba neka hemija urgentno da preteknes, to je okej... Urgentna medicina jeste za postovanje.

RužnaKoLopov

Poznat
Poruka
8.975
Neka je sa srecom... nadam se da neces da prodjes lose, kao otprilike 10% mojih poznanika koji su takodje ucestvovali u pokusu. Sanse su 1prema10 da ce biti samo "boli me rukica, i niska temperaturica". Ovih 10% je bas zaglavilo... od toga da su se vukli dva 'ebena meseca u bolnici sa nekim vrtoglavicama i kojekakvim neuro poremecajima, do nekih "light" stvari, tipa konstantni abdominalni bolovi (evo nekima vec i preko mesec dana)- taj deo mi je potpuno neshvatljiv, a vise je primera. Znam dva coveka koji povracaju vec 20 dana... evo prosvetli nas, jel to normalno? Pitanje za menadzment... :per:
Edit: potpuno sam zaboravio deo spricanih sto je dobilo "koronu" naknadno, takvih slucajeva znam isto dosta, ali nisu nesto bitni zato sto ionako masa ljudi ima te nekakve simptome...evo jedan od drugara, dobi covek upalu pluca nekakvu raspada se 15 dana, a re-sprican pre skoro dva meseca. A ovi simptomi da covek ima nesvestice vec dva meseca, gledaju ga u bolnici ka oglednog misa... te mu se zabaguje ruka, te noga, te pada u nesvest. Ovi ne znaju ni pod koju sifru da ga stave, samo su ga otpustili kuci na kraju...

ovo tipichno "chuo i kazala" i tako i zvuchi

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
65.460
Neka je sa srecom... nadam se da neces da prodjes lose, kao otprilike 10% mojih poznanika koji su takodje ucestvovali u pokusu.

Necu sigurno lose da prodjem jer sam se vakcinisala valjda i dvajes puta
do sada, na pamet mi nije padalo da moze kao nesto da mi se desi.
Tek sada kada se vode ove diskusije uglavnom kod neukih ljudi, palo
mi je na pamet da pogledam nuspojave recimo kod vakcina za zutu groznicu. Da sam to citala svojevremeno ne bih videla ni Aziju ni Afriku
nikada jer bih se stalno bojala da cu ja da se upokojim od tih 10.000
koji se upokoje, a o otkazivanju organa i da ne govorim.
Ne, ja nisam plasljiva, verujem nauci i do sada je to sve savrseno
funkcionisalo, a sigurno da nekakve srpske psiholoskinje nece uticati
na moze zivotne odluke.

mario80

Elita
Poruka
24.166
Šta se toliko brinete oko nuspojava samo se ugasite isto ko da vam padne saksija na glavu ili udari autobus. Ovi što pocrkaju od vakcine njima je i bilo suđeno a ovi što ih samo malo boli rukica njima verovatno nije ni trebala. Jednostavna je matematika ali sa vakcinom to može i da se pojača tj smrtnost. Recimo pojavi se neki novi soj i ode 30%

Znajući farmaciju i medicinu, slušajući kako rade posao u svijoj neposrednoj blizini vrlo dobro znam sve kombinacije. To su vam obični dileri i čarobnjaci.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
242.651
A sta se desava kad je vise onih koji zele slobodu
vakcinacija nije obavezna i to sto si odabrao da se ne vakcinises znaci da si slobodan jer si to uradio po slobodnoj volji
i niko te nije primoravao ali to ti ne daje pravo da širis antivakcinaške stavove po forumu i dovodis ljude u zabludi
svojim suludim teorijama zavera u vidu cipovanja, eksperimentisanja i slicno .ni ti ni bilo ko drugi ko je antivakser

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
65.460
Šta se toliko brinete oko nuspojava samo se ugasite isto ko da vam padne saksija na glavu ili udari autobus. Ovi što pocrkaju od vakcine njima je i bilo suđeno a ovi što ih samo malo boli rukica njima verovatno nije ni trebala. Jednostavna je matematika ali sa vakcinom to može i da se pojača tj smrtnost. Recimo pojavi se neki novi soj i ode 30%

Znajući farmaciju i medicinu, slušajući kako rade posao u svijoj neposrednoj blizini vrlo dobro znam sve kombinacije. To su vam obični dileri i čarobnjaci.
Zamolila bih te ( mrzi me da brisem poruke) da vodis racuna o izrazima
koje koristis. Ljudi ne crkavaju nego umiru. Cak i zivotinje uginu pa i biljke.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
242.651
Svako moze da zavrsi danas sve,ali je nemoralno zavrsiti fax za lecenje ljudi i biti protivnik prirode i alternarivnog lecenja,koje je bilo od pamtiveka primarno ali i besplatno
ako nekim slucajem zakacis upalu slepog creva, ili imas dobrocudni tumor koji treba operisati ili imaš prevelik nivo šecera u krvi
ti ceš kod alternativca na operaciju ili kod neke babe po travke da lecis ostale bolesti

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
151.289
To ''samo temperaturica i boli me rukica'' po tebi ispada da svi imaju, a nisam imao ni ja niti bilo ko da ga znam. A da 10% imaju ozbiljne probleme niti znam ja niti to postoji u bilo kojoj relevantnoj statistici. Prema tome ti brate izmišljaš, kao uostalom i svi antivakseri.

mario80

Elita
Poruka
24.166
ako nekim slucajem zakacis upalu slepog creva, ili imas dobrocudni tumor koji treba operisati ili imaš prevelik nivo šecera u krvi
ti ceš kod alternativca na operaciju ili kod neke babe po travke da lecis ostale bolesti
Pa taj tumor nije tu sigurno od dobrog i zdravog života hrane pune konzervansa i hemije, da ne pominjem gomile lekova koji se prepisuju preventivno ili onih lekova koji posle terapije "obnavljaju" jetru, bubrege i ostale organe raspale tokom lečenja :lol:

mario80

Elita
Poruka
24.166
Zamolila bih te ( mrzi me da brisem poruke) da vodis racuna o izrazima
koje koristis. Ljudi ne crkavaju nego umiru. Cak i zivotinje uginu pa i biljke.
Moja pokojna baba, a bila je fakultetski obrazovana je sa prvom demokratijom rekla: E sada će biti isto kao u doba kraljevine, bogati će da se bogate i uživaju a sirotinja će da crkava od boleština i gladi. Ja bih rekao da je bila u pravu. Bogati umiru a sirotinja crkava.

georgejune

Starosedelac
Poruka
165.060
vakcinacija nije obavezna i to sto si odabrao da se ne vakcinises znaci da si slobodan jer si to uradio po slobodnoj volji
i niko te nije primoravao ali to ti ne daje pravo da širis antivakcinaške stavove po forumu i dovodis ljude u zabludi
svojim suludim teorijama zavera u vidu cipovanja, eksperimentisanja i slicno .ni ti ni bilo ko drugi ko je antivakser
To mozda na nekoj drugoj temi ako vidis da pisem o cipovanju a ne da mi napakujes lazima,e zato vama nije dozvoljeno da ubedjujete nekog u ispravnost vakcinisanja experimentalnim neproverenim vakcinama i sikaniranju kao nepodobnim za drustvo,to i ja mogu za vas da kazem da treba da primite vakcine za pticji i svinjski grip ako mi se digne ako sam se ja zajebo i primio ih,tacka

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
65.460
To mozda na nekoj drugoj temi ako vidis da pisem o cipovanju a ne da mi napakujes lazima,e zato vama nije dozvoljeno da ubedjujete nekog u ispravnost vakcinisanja experimentalnim neproverenim vakcinama i sikaniranju kao nepodobnim za drustvo,to i ja mogu za vas da kazem da treba da primite vakcine za pticji i svinjski grip ako mi se digne ako sam se ja zajebo i primio ih,tacka
Ja sam te pre neki dan najljubazije zamolila da batalis vise ove price
oko sikaniraja ( kao Nina i ja te shikaniramo, a ti si nevin i naivan umetnik na zici) jer kako i sam primecujes ovde na ovom PDF-u vas nekolicina ima neku ludacku slobodu, vakcinisani se ljudi i ne javljaju uopste, a to sve mozete da zavrsite preko nekog profila na fejsu.
Ili da budem jasnija:
Svaki ce se odgovor,upis zapis, replika, informacija nemilosrdno brisati.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.