Pitanje ljubav preko žice

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.738
Kada strikam nemam motivaciju da pravim oblike, to me smara i komplikovano je, nego samo strikam, ono ide, moz eventualno da bude cebe :mrgreen:
Ja ti se u to ic ne razumem.znam da bi jedan odevni predmet bio hit zimi, prodavala bi ga kao alvu.
Poruka je automatski spojena:

4370067203_8a28d3becd_b.jpg

Poruka je automatski spojena:

Sebastian4

Domaćin
Poruka
3.784
Zanima me ovi sto već dugo plove u moru interneta , a motiv je bio da se zaljubite

A niste :))) dakle tjorak, jer ste bili probitljivi i tražili ste dlaku u jajetu :))))

Kako vam se čini tolko provedenih godina a ništa ? I sad vas bole krsta , inje popadalo po kosi

Kako se nosite sa timE?

Cmokic u okic

Srdacno

RKL
Oduvek se bojim da ce neko pre ili kasnije da postavi ovo pitanje:sad2:
Why why whyyyyyy? :sad2:

Memnom

Poznat
Poruka
9.410
Zanima me ovi sto već dugo plove u moru interneta , a motiv je bio da se zaljubite

A niste :))) dakle tjorak, jer ste bili probitljivi i tražili ste dlaku u jajetu :))))

Kako vam se čini tolko provedenih godina a ništa ? I sad vas bole krsta , inje popadalo po kosi

Kako se nosite sa timE?

Cmokic u okic

Srdacno

RKL
E znatizeljko horoskopska nekompatibilnosti nece moci ove noci. Napisi ti nama koju socnu pricu. Imas ih sigurno. Ne srami se :hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.