PITANJCE....

lyriza

Primećen član
Poruka
710
Pozdrav svima,
evo ovde pokusavam dobiti neke odgovore, neki ce mozda reci da sam promasila prostor, ali meni se cini da mi mozete pomoci, ako se vec bavite sportom :)...Dakle, imam problem sa kolinima, koji vucem vec par godina. Ostecene su mi hrskavice, i trpim strasne bolove, koji se vrimenom smire, pa opet pocnu....
Dakle, moje pitanje glasi, da li postoji neko rjesenje, jos neka alternativa, ili jednostavno moram pod noz?
Pa molim sve vas koji imate isti ili slicni problem, da ga podilite sa mnom...Jer zelim opet ovako trcati
bliss.gif
 
vrlo tesko .. ako se povreda ne sanira na pocetku nego se pod povredom i ne izlecenim kolenom zadobiju nove, i sve tako, leka nema ali zalecenja postoje. Ako se ne bavis sportom ima ces problema samo na promenu vremena verovatno a onda ne i sve tako ..

to je moje misljenje
 
Nitroglicerin hvala,
nego, nisam ja imala konkretnu povrjedu, pa da me od trenutka zabolilo, vec je to islo postepeno...Mislim, bilo je tu padova, udaraca, trosenja, sporta....I naravno krajnji rezultat je to sada...
I volila bih cuti tu varijantu za zaljecenje, i ako imate neki dobar ljek itd...(ja sam pila kondroin, glukozamin-sulfat itd).....
 
Lepo kod doktora-sportskog lekara pa da ti postave dijagnozu sta ti je konkretno a onda ces videti vec sta ti je ciniti ;) inace sa kolenima se ne treba zezati

Hocu, mislim znam da moram to napraviti, ali se bojim da ce me odmah pod noz
160.gif
(nadjoh samo makaze)...
(samo da ti kazem da sam bila ja kod ortopeda prije par godina, kada me je zabolilo prvi put...ali on je samo na opip utvrdio ostecene hrskavice, i posla me na fizikalnu terapiju....i takoo)
 
kako god okrenes ako hoces i dalje da se bavis sportom pored svih mogucih terapija ne gine ti operacija kao najbolje resenje-opet da ne tupim najbolje je da odes kod specijaliste da ti on postavi dijagnozu pa da te savetuje sta dalje oko lecenja.znaci pravac lekar-specijalista !
 

Back
Top