Pitanja

Ne samo to nego zamisli da ti nju krenes da presecas trik pitanjima. Koliko li ce to frajati?
Ustanovio sam da je rasprava sa uznemirenom zenom trosenje vremrna i da je idealno cutati dok se ona ne izduva. Njoj je lako, prica od kulina bana i olaksa se. A ja sto se macujem mentalno i posle me drzi to par dana dok procesuiram sta mi je sve napricala, to puj pike ne vazi...
 
Ustanovio sam da je rasprava sa uznemirenom zenom trosenje vremrna i da je idealno cutati dok se ona ne izduva. Njoj je lako, prica od kulina bana i olaksa se. A ja sto se macujem mentalno i posle me drzi to par dana dok procesuiram sta mi je sve napricala, to puj pike ne vazi...
Bukvalno. Znaci da se istrese. Mada i onaj fazon, sad sam pametna pa cu da te raskrinkam trik pitanjima i onda provalis ako je pustis da je zaglavenjala, pogotovu kad se tek upoznajete.
 
Bukvalno. Znaci da se istrese. Mada i onaj fazon, sad sam pametna pa cu da te raskrinkam trik pitanjima i onda provalis ako je pustis da je zaglavenjala, pogotovu kad se tek upoznajete.
Razumem te. Mnogo je nezgodno kad nadjes neku devojku/zenu koja voli tako te igrice. Pravi tamo planove sa drugaricama. I ti bukvalno trebas paziti na svaku rec i ne mozes se opustiti jer ce se uhvatiti za nesto (no pun intended).
 
Jel vas smori zena koja voli da vam postavlja stalno teska i izazovna pitanja.
A sta ako ovo? A sta ako ono? A rekao si ovo a sta sad ono?
Da.
Ali ne toliko takva pitanja koliko neka sasvim lična.
Nemoj da me ispituješ jer odgovoriću ti pa onda nećeš znati šta sa tim.
Jel ti sve super?Jeste.Je li sve sjajno?Ne lepo.Sjajno.Jeste.Pa što kvariš?
 

Back
Top