Pitanja i odgovori po zadatim temama - vezbanje iz astrologije; Za pochetnike!

Jao ja sam stala zbog toga shto mi je u jednom trenutku bilo preteshko za tumachenje. A bilo mi je glupo da kazem :oops:
Samanta, ajde da nam se prikljuchish, bilo bi mi drago, da ne budem ja jedini pochetnik ovde.
Sve shto i ja uspela da skontam do sada je koja je kuca zaduzena za shta (onako vrlo povrshno), koji su vladari znakova, i otprilike shvatih kako da povezujem (barem onako pochetnichki) neke stvari...
Josh uvek ne znam kako da tumachim aspekte.
Tako da mi se chini da bi bilo bolje da se postavi nechija karta za vezbanje (da nije konkretan problem koji se reshava, vec situacija koja moze vec da se potvdi) da bi na njoj vezbali.
Josh jedan od razloga za ovu temu je bio, shto me sramota da non stop postavljam pitanja struchnijim od mene, pa sam pomislila da bi bilo bolje da nauchim (da me shto pre skinete s vrata) :)

Po mom mishljenju tema posao nije dovoljno produbljena (barem ne za nas pochetnike).
Pa da pokusham da rezimiram, da bi me ispravili.
Za posao se gledaju 2, 6, i 11 kuca, njeni vladari i aspekti koje ona pravi.
Shta se radi kada nam neko postavi pitanje za trenutno stanje? Kako se gleda neka situacija kroz vreme, i kako se gledaju tranziti?

Ili ako sam pogreshila, nadam se da mozemo korak po korak da rastumachimo...
 
Jeste ja se slazem, ja bi vrlo rado pomogla, ali kad ne znam ni sta tacno koja kuca sta znaci, ni koja planeta sta znaci, da ne spominjem sextil, konjukcije i ostale komplikacije,...a ne znam ni kako ni odakle da pocnem sa gledanjem... :(

Isti problem sam imala i imam, i evo da pokusham da pomognem, barem sam ja tako krenula.
Na mojoj temi:"osonvi astrologije" prochitaj za pochetak, na shta se koja kuca odnosi, i koji je vladar kog znaka (to ti je lepo napisano u onom delu Sunce u ...da ne gledam sad).
Naravno necesh nauchiti odmah, ali cesh neshto zapamtiti. Kad procjitash to, dodji ovde. Mozemo da te sachekamo, i pokushaj da nam se prikljuchish. Mozemo da idemo sitnim koracima dok ne skapirash, pa onda idemo dalje, jeri ja nisam nishta bolja od tebe. Samo mozda za par sitnih informacija.
:)
 
2., 6., i 10.-a ! (ti si napisala 11.)

Da se ne bi previše zbunjivala, bolje da prvo raščistiš sa osnovama tumačenja natalne karte, lako ćemo posle za tranzite i ostalu prognostiku. :wink: Samo bi ti se pobrkalo sve što znaš, a i inače ne bi "svarila" ono posle ako ti se ovo nije sleglo. Ok ?

Eto :)
Znam, Elle, ali problem je shto ne znam kojim koracima. Stigla sam donekle i sad ne znam kako dalje, i kojim putem. Nego da sachekamo i Samantu ako je raspolozena da nam se prikljuchi.
 
Eto :)
Znam, Elle, ali problem je shto ne znam kojim koracima. Stigla sam donekle i sad ne znam kako dalje, i kojim putem. Nego da sachekamo i Samantu ako je raspolozena da nam se prikljuchi.
Ako si naučila osnove osnova - znači, značenja znakova, planeta, kuća, onda gledaš da tumačiš onako najprostije. Pokušavaš da povezuješ i sl. ... dokle god ti se to ne slegne dovoljno, da ne brkaš šta je šta. :wink:
 
Isti problem sam imala i imam, i evo da pokusham da pomognem, barem sam ja tako krenula.
Na mojoj temi:"osonvi astrologije" prochitaj za pochetak, na shta se koja kuca odnosi, i koji je vladar kog znaka (to ti je lepo napisano u onom delu Sunce u ...da ne gledam sad).
Naravno necesh nauchiti odmah, ali cesh neshto zapamtiti. Kad procjitash to, dodji ovde. Mozemo da te sachekamo, i pokushaj da nam se prikljuchish. Mozemo da idemo sitnim koracima dok ne skapirash, pa onda idemo dalje, jeri ja nisam nishta bolja od tebe. Samo mozda za par sitnih informacija.
:)

Tu sam,..jbg radila sam do 18h ali sad sam kuci....
Procitala sam to, tj ne sve ali nesto...uzela sam moju kartu i njegovu pa sam gledala kroak po korak kako sta i koja planeta i koja kuce se gde nelaye pa sam tako analizirala moju kartu. :)
Mislim da je ta tema jako dobra sto si je otvorila.
 
@ Vesna KS.....

kako vidim , osta Verica bez predloga sta da radi i gde da trazi posao..moj predlog, prebaci joj kartu na temu Profesionalna orjentacija, reci sta je bila, gde je radila, dobila je otkaz, sad ceka gde da se uhvati i da smo zakljucili da ulaganje para sa poslovnim partnerom muskarcem nije pametna stvar sada, pa pitaj gde da trazi drugi posao, kroz koju sferu...i kada su aspekti povoljni...
 
@ Vesna KS.....

kako vidim , osta Verica bez predloga sta da radi i gde da trazi posao..moj predlog, prebaci joj kartu na temu Profesionalna orjentacija, reci sta je bila, gde je radila, dobila je otkaz, sad ceka gde da se uhvati i da smo zakljucili da ulaganje para sa poslovnim partnerom muskarcem nije pametna stvar sada, pa pitaj gde da trazi drugi posao, kroz koju sferu...i kada su aspekti povoljni...

E,djaci,djaci....ostavise "domaci" na pola....:sad:
 

Back
Top