Pitaće te starost gde su ti pečati u pasošu

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.580
Putujete li dovoljno i da li je to onoliko koliko želite?
Ovo što sam postavila kao naslov sam nedavno pročitala i danima mi se mota u glavi.
A pronašla sam neku grupu na fb gde su nenormalno dobre ponude pa mislim da ću krenuti uskoro tim putem.
Neka Malta u junu 10 dana sa avio prevozom i smeštajem u hotelu 239 evra. I još i neki maldivi i majorka i sve nešto tako...
 
Putujete li dovoljno i da li je to onoliko koliko želite?
Ovo što sam postavila kao naslov sam nedavno pročitala i danima mi se mota u glavi.
A pronašla sam neku grupu na fb gde su nenormalno dobre ponude pa mislim da ću krenuti uskoro tim putem.
Neka Malta u junu 10 dana sa avio prevozom i smeštajem u hotelu 239 evra. I još i neki maldivi i majorka i sve nešto tako...
Budite veoma oprezni sa "nenormalno dobrim ponudama".
Ne znam koja je to grupa ali znam za jednu koja je bila provereno dobra, bar za jednu realizovanu ponudu.
U principu, jesi u pravu!
 
Sad kad se pomisli i prica o putovanju i uopsteno bilo kakvom zivotu prvih 10 mesta zauzima novac,zato nema smisla ici u trosenje tesko zaradjenih para,u proslom veku nismo bili pod gasom i stresom dal imamo za neke nametnute nebuloze bez kojih mozemo,ne na letovanje,ljudi su bez dinara odlazili u druge gradove i drzave i pocinjali nov zivot,opusteno se moglo spavati na plazi,stopirati i obici svasta uz upoznavanje i snalazanje,mene je prosla zelja za necim sto sam zeleo da posetim jer je svuda potrosacko drustvo
 
Putujete li dovoljno i da li je to onoliko koliko želite?
Ovo što sam postavila kao naslov sam nedavno pročitala i danima mi se mota u glavi.
A pronašla sam neku grupu na fb gde su nenormalno dobre ponude pa mislim da ću krenuti uskoro tim putem.
Neka Malta u junu 10 dana sa avio prevozom i smeštajem u hotelu 239 evra. I još i neki maldivi i majorka i sve nešto tako...
Putujem dosta i hoću još.
Neće me starost pitati jer video sam dosta. Samo jedan život nije dovoljan za sve što hoću i želim da vidim i doživim.
Putovanja su mi sastavni deo života. Ne žalim pare za putovanja niti ću. Takav sam. Kada imam prvo gledam gde bih mogao i koliko su avionske karte a onda ako pretekne šta treba u stanu,kući, na meni :lol:
Mentalni sklop jbg.
 
Pa ja sad ne znam gde ću pre
Screenshot_20230327_210201_com.facebook.katana.jpg
 

Back
Top