Pita Karabeg Ćulibrka i Lakičevića na radiu Slobodna Evropa o Vučiću

Обилић

Veoma poznat
Poruka
12.315
Pa ga interesuje zašto Gospodar isto deli dobrostojećim i slabostojećim penzionerima, a ova dvojica od mržnje obnevideli pa lupaju gluposti.

Ja ću Omere da ti objasnim. Ne pomaže on ugrožene kategorije na taj način, odnosno nije to glavni cilj.
Cilj je uneti novu energiju i kretanje na tržište, pospešiti potrošnju, a samim tim i proizvodnju.

Eto o tome se radi.

Pa ga interesuje zašto Gospodar isto deli dobrostojećim i slabostojećim penzionerima, a ova dvojica od mržnje obnevideli pa lupaju gluposti.

Ja ću Omere da ti objasnim. Ne pomaže on ugrožene kategorije na taj način, odnosno nije to glavni cilj.
Cilj je uneti novu energiju i kretanje na tržište, pospešiti potrošnju, a samim tim i proizvodnju.

Eto o tome se radi.
Koju proizvodnju?

I kablovi koje motaju su negde proizvedeni, ali ne u Srbiji.

Међународна подела посла, фала богу да се убацисмо у процес !

Једни копају бакар,
други ваљају жицу,
трећи мотају каблове
четврти их котисте ...

Шта ти ту смета ?

Међународна подела посла, фала богу да се убацисмо у процес !

Једни копају бакар,
други ваљају жицу,
трећи мотају каблове
четврти их котисте ...

Шта ти ту смета ?
To, što kada neko donese te kablove, ti ih zamotaš, on odnese - šta ti ostaje kao novostvorena vrednost?
Ako može poredjenje sa nekim delom muškog tela?

To, što kada neko donese te kablove, ti ih zamotaš, on odnese - šta ti ostaje kao novostvorena vrednost?
Ako može poredjenje sa nekim delom muškog tela?

Ja radim u jednoj fabrici i tamo po tuđim nacrtima od tuđeg materijala proizvodim neke stvari, i ništa ne nosim kući !

Nije mi palo na pamet da bi trebalo ..!

Ebo sam im kevu, sad ću tražim !
Bravo za vas marksiste, učite bre narod, a mi smo stvarno ovce, samo nas šišaju !

Mmu im ebem kapitalistićku ! 😡😡😡

Back