ПИСМО ВЛАДИМИРУ ВЛАДИМИРОВИЧУ ПУТИНУ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Romana Kuhar

Aktivan član
Poruka
1.830
Владо брате, Срби много пате –
помози нам, Владо мили брате
!!!

----------------------------------------------------
Срцемнаписано, душом окађено, разумом уцакљено и сузом заливено писмо брату Владимиру Владимировичу Путину, председнику свете, нама Србима братске, велике и непобедиве земље Русије.
-----------------------------------------------------

Поштовани господине Председниче,

Српски народ, Света Христова Црква у Србији и моја Отаџбина Србија су окупирани од стране амеро-шпијуна, ватиканских пеeдера и најкрволочнијих, антисрпски издресираних, криминалаца, мафијаша и окорелих фашиста усташа. У светој земљи Србији сада је сваколики мрак, свеопшта беда и најгора, најсрамнија и најпоганија тиранија. Најокорелији мафијаши владају сваком пором власти у Србији. Све странке у Србији су корумпиране и њиховим челницима једино је важно - њихов статус, богаство и бољитак само за њих и њихове најближе сараднике, љубавнике и сроднике. У Србији не постоји нико на кога бисте се могли ослонити и помоћи му да се Народ, Вера и Отаџбина одбране и ослободе, честити Срби су под земљом, у Хагу и(ли) расути диљем света, те из тог разлога Вас људски понизно, хришћански созерцавајуће и интелектуално благодејствујуће и, наравски, братски умилно молим:

Да мојој маленкости помогнете, да ме охрабрите и да ми дозволите да формирам Српску Владу у егзилу !

Жеља ми је да око себе, наравно искључиво уз Ваше лично одобравање и братску помоћ, окупим оне које знају, хоће, смеју и умеју да се боре и изборе за сваковрсно ослобођење свог Народа, Христове Вере и Мајке Србије. После сваколиког ослобођења мог Народа, Свете Христове Вере и Мајке Србије, животна жеља ми је да сачиним програм за братско удруживање у јединствену државу исконских, ваисту братских, народа Раса (Срба), Руса и Белоруса.

Хвала Вам од срца на братској помоћи, поштовани господине Председниче !

Свако добро од Господа Вама лично, Вашем, нама Србима ваистински братском, народу и Вашој и нашој Мајци Русији !!!

ЖИВЕЛА СРБИЈА И ЊЕНА СЕСТРИЦА НАЈМИЛИЈА – СВЕТА, ВЕЛИКА И НЕПОБЕДИВА ЗЕМЉА РУСИЈА !

Крстан Ђ. Ковјенић

P.S.

Молим вас, браћо и сестре, ширите овај преболни крик даље - ово је последњи вапај пренапаћене душе Србинове !

Спасибо от сердца, моя дорогая руссская подруга !!!

VLADIMIR PUTIN - POZDRAVLJA.jpg
 
Владо брате, Срби много пате –
помози нам, Владо мили брате
!!!

----------------------------------------------------
Срцемнаписано, душом окађено, разумом уцакљено и сузом заливено писмо брату Владимиру Владимировичу Путину, председнику свете, нама Србима братске, велике и непобедиве земље Русије.
-----------------------------------------------------

Поштовани господине Председниче,

Српски народ, Света Христова Црква у Србији и моја Отаџбина Србија су окупирани од стране амеро-шпијуна, ватиканских пеeдера и најкрволочнијих, антисрпски издресираних, криминалаца, мафијаша и окорелих фашиста усташа. У светој земљи Србији сада је сваколики мрак, свеопшта беда и најгора, најсрамнија и најпоганија тиранија. Најокорелији мафијаши владају сваком пором власти у Србији. Све странке у Србији су корумпиране и њиховим челницима једино је важно - њихов статус, богаство и бољитак само за њих и њихове најближе сараднике, љубавнике и сроднике. У Србији не постоји нико на кога бисте се могли ослонити и помоћи му да се Народ, Вера и Отаџбина одбране и ослободе, честити Срби су под земљом, у Хагу и(ли) расути диљем света, те из тог разлога Вас људски понизно, хришћански созерцавајуће и интелектуално благодејствујуће и, наравски, братски умилно молим:

Да мојој маленкости помогнете, да ме охрабрите и да ми дозволите да формирам Српску Владу у егзилу !

Жеља ми је да око себе, наравно искључиво уз Ваше лично одобравање и братску помоћ, окупим оне које знају, хоће, смеју и умеју да се боре и изборе за сваковрсно ослобођење свог Народа, Христове Вере и Мајке Србије. После сваколиког ослобођења мог Народа, Свете Христове Вере и Мајке Србије, животна жеља ми је да сачиним програм за братско удруживање у јединствену државу исконских, ваисту братских, народа Раса (Срба), Руса и Белоруса.

Хвала Вам од срца на братској помоћи, поштовани господине Председниче !

Свако добро од Господа Вама лично, Вашем, нама Србима ваистински братском, народу и Вашој и нашој Мајци Русији !!!

ЖИВЕЛА СРБИЈА И ЊЕНА СЕСТРИЦА НАЈМИЛИЈА – СВЕТА, ВЕЛИКА И НЕПОБЕДИВА ЗЕМЉА РУСИЈА !

Крстан Ђ. Ковјенић

P.S.

Молим вас, браћо и сестре, ширите овај преболни крик даље - ово је последњи вапај пренапаћене душе Србинове !

Спасибо от сердца, моя дорогая руссская подруга !!!

Pogledajte prilog 764096

Kakvo grozno rusoguženje.
 
Владо брате, Срби много пате –
помози нам, Владо мили брате
!!!

----------------------------------------------------
Срцемнаписано, душом окађено, разумом уцакљено и сузом заливено писмо брату Владимиру Владимировичу Путину, председнику свете, нама Србима братске, велике и непобедиве земље Русије.
-----------------------------------------------------

Поштовани господине Председниче,

Српски народ, Света Христова Црква у Србији и моја Отаџбина Србија су окупирани од стране амеро-шпијуна, ватиканских пеeдера и најкрволочнијих, антисрпски издресираних, криминалаца, мафијаша и окорелих фашиста усташа. У светој земљи Србији сада је сваколики мрак, свеопшта беда и најгора, најсрамнија и најпоганија тиранија. Најокорелији мафијаши владају сваком пором власти у Србији. Све странке у Србији су корумпиране и њиховим челницима једино је важно - њихов статус, богаство и бољитак само за њих и њихове најближе сараднике, љубавнике и сроднике. У Србији не постоји нико на кога бисте се могли ослонити и помоћи му да се Народ, Вера и Отаџбина одбране и ослободе, честити Срби су под земљом, у Хагу и(ли) расути диљем света, те из тог разлога Вас људски понизно, хришћански созерцавајуће и интелектуално благодејствујуће и, наравски, братски умилно молим:

Да мојој маленкости помогнете, да ме охрабрите и да ми дозволите да формирам Српску Владу у егзилу !

Жеља ми је да око себе, наравно искључиво уз Ваше лично одобравање и братску помоћ, окупим оне које знају, хоће, смеју и умеју да се боре и изборе за сваковрсно ослобођење свог Народа, Христове Вере и Мајке Србије. После сваколиког ослобођења мог Народа, Свете Христове Вере и Мајке Србије, животна жеља ми је да сачиним програм за братско удруживање у јединствену државу исконских, ваисту братских, народа Раса (Срба), Руса и Белоруса.

Хвала Вам од срца на братској помоћи, поштовани господине Председниче !

Свако добро од Господа Вама лично, Вашем, нама Србима ваистински братском, народу и Вашој и нашој Мајци Русији !!!

ЖИВЕЛА СРБИЈА И ЊЕНА СЕСТРИЦА НАЈМИЛИЈА – СВЕТА, ВЕЛИКА И НЕПОБЕДИВА ЗЕМЉА РУСИЈА !

Крстан Ђ. Ковјенић

P.S.

Молим вас, браћо и сестре, ширите овај преболни крик даље - ово је последњи вапај пренапаћене душе Србинове !

Спасибо от сердца, моя дорогая руссская подруга !!!

Pogledajte prilog 764096

Romano Kuhar poceo sam da pratim tvoj rad na Krstarici, ne zato sto bih da te uhodim, vec sto si istog dana otvorila dve teme koje su najblaze receno fijasko. Ona prva "Smehotres" koja je kako si napisala, posluzila kao neki fazon "humorom protiv tiranije", ima sve osim humora, jer ste ti i jos par forumasa, prosipali neke fore od kojih ni nadrogiran covek ne bi mogao da se nasmeje.

Ali ovo, pa gde nadje ovog ludaka sa ovako dirljivim pismom Putinu od kojeg trazi blagoslov za formiranje Vlade Srbije u egzilu. Ok je ako je ovo tema sprdnja, ali kako ovo postane nesto na sta se ozbiljno racuna. Sada ce ovaj nesrecnik sto je napisao pismo da objasni neinformisanom Putinu sta se to desava u Srbiji, a ovaj ce da sada podrzi njegove napore da formira tu famoznu Vladu u egzilu. Ja verujem da i drugi pisu bratu Putinu, ali ako ovaj ikada procita ta pisma sto dobije od nas Srba, sam pomisli da, kakvih sve ludaka imamo, Vucic i nije tako losa opcija.
 
Tipično za bota koji se oko AV ućkura mota ... :D Zar te, bre, nije sramota da napadaš od sebe pametnije, a čoveka nikada nisi video u životu ... Pitaj AV da li ga zna, a i Šešelja zašto ga Laufer zazva ?

Uz svo ludilo mozga, odgovori u stihu, a taman pomislis ne moze ludje. Mislim da pretis da pomutis slavu Komsije, Jami (menja hiljadu nadimaka jer je cesto banuju kada ludilo postane nekontrolisano) i slicnih asova ovog foruma. Njihovu zaostavstinu na Krstarici verovatno analiziraju psihijatri.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top