Pismo preporuke

Paula

black cat
Poruka
7.176
Prelistavam tako društvene mreže i naiđem na jedno zanimljivo pitanje.
Šta bi bilo da nam treba pismo preporuke bivšeg partnera za sledeću vezu.

Kako vam deluje ta ideja? Meni zvuči sasvim razumno.
Deluje reasonable pitati bivšeg partnera sadašnjeg kandidata za vezu, šta su bili problemi, kakav je čovek, itd... Pa mislim kada za posao treba preporuka, tek za jednu tako ozbiljnu stvar

Da li biste je napisali nekome od vaših bivših? 😁

Bez šale, koliko se raspitujete da li je osoba koju upoznajete normalna i tako to?

Paula

black cat
Poruka
7.176
ne raspitujem se i ne zanima me tudje misljenje...
😁
ume da bude vrlo korisno... nekada isti muškarac vuče probleme iz veze u vezu, pa ako bi se znalo skrati se vreme ulaganja
Meni bi par puta žao što nsiam pozvala bivše, jer se ispostavi da se i sa mnom isti problemi pojavljuju ..
Ma, više puta... Ili oni koji menjaju žene, sa svakom započinju sa velikim rečima, a odlaze za par meseci. Takvi bi imali šta da objašnjavaju sa svojom preporukom hehe

4thman

Domaćin
Poruka
3.503
Nema potrebe. Prvo menjamo se tokom života, a drugo nečije mišljenje je samo nečije mišljenje....

Upoznaj tog nekoga, uloži vreme i posveti mu se. Pa ćeš znati da li je to to....

Po meni u brak ne treba da se ide, dok se osobe dobro ne upoznaju....

Lorelajn

Legenda
Moderator
Poruka
50.106
😁
ume da bude vrlo korisno... nekada isti muškarac vuče probleme iz veze u vezu, pa ako bi se znalo skrati se vreme ulaganja
Meni bi par puta žao što nsiam pozvala bivše, jer se ispostavi da se i sa mnom isti problemi pojavljuju ..
Ma, više puta... Ili oni koji menjaju žene, sa svakom započinju sa velikim rečima, a odlaze za par meseci. Takvi bi imali šta da objašnjavaju sa svojom preporukom hehe
mozda i jeste tako ne znam...

volim da imam potpunu odgovornost za svoje rasudjivanje i postupke i ne volim da mi se iko mesa, pa ni svojim misljenjem u moje izbore i vezu...
ako pogresim, pogresila sam...

da li je dobro ili ne, ne znam...ne bih mogla nikada da se raspitujem o nekome...nekako mi je to bljak...nepostovanje i nepoverenje prema mom izabraniku...

4thman

Domaćin
Poruka
3.503
A onaj za kojeg treba da se zna, reputacija mu na licu....

BIla pozitivna ili manje pozitivna...A opet svako zaslužuje novu šansu(pa čak i oni koji teže pogreše, kad plate kaznom), iako ne menjamo se mnogo posle sazrevanja....

Akiba Ben

Zainteresovan član
Poruka
206
Baš delikatno pitanje. Ne znam, ima nas raznih. Možda bi tvoja preporuka bila kazna drugoj osobi, tipa ti kažeš kako je dečko pažljiv a to nekoj drugoj bude obična pi.zda. Ili, ti kažeš kako je neko muškarčina a drugoj ispadne zadrigla seljačina.
Da ne pominjem kako mi volimo ''da komšiji/nici crkne krava'' pa bi neko možda dao dobru preporuku za neku budaletinu.

Paula

black cat
Poruka
7.176
Sve se sazna i bez ikakvih pisama preporuke donću vori
pa ja nisam
obično imam veze sa nekim personama bez zajedničkih prijatelja.. mislim, u velikom gradu

Pa kada je mene jednom ispalio, saznam da je svoju bivšu tako izbacio iz auta i bacio joj novac za taxi, jer ga je "nervirala". Da sam samo imala tu info pre. Slična matrica mu se ponavlja. U prvo vreme fantastičan, posle sa sve manje poštovanja. To nema veze sa osobom sa kojom je, to se naprosto ponavlja.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
20.635
Prelistavam tako društvene mreže i naiđem na jedno zanimljivo pitanje.
Šta bi bilo da nam treba pismo preporuke bivšeg partnera za sledeću vezu.

Kako vam deluje ta ideja? Meni zvuči sasvim razumno.
Deluje reasonable pitati bivšeg partnera sadašnjeg kandidata za vezu, šta su bili problemi, kakav je čovek, itd... Pa mislim kada za posao treba preporuka, tek za jednu tako ozbiljnu stvar

Da li biste je napisali nekome od vaših bivših? 😁

Bez šale, koliko se raspitujete da li je osoba koju upoznajete normalna i tako to?
Sve zavisi... Iz jednog ugla gledajuci nije losa stvar, neke modele ponasanja ili navike mozes da znas unapred (da li je nasilan, mamin sin, da li je ona pcelica koja voli da leti sa cveta na cvet ili histericna i voli da se gadja tanjirima).... Naveo sam samo lose stvari na koje bi mogli da budemo upozoreni, neka dobre ostanu kao prijatno iznenadjenje.
Ali, sa druge strane je i lose. Kad znas dosta o nekome i pre nego pocnes sa njim, ne postoji draz istrazivanja ili saznanja iskustvom, a velika vecina ljudi samo tako mogu nesto da nauce, pa ni tad. Drugo, gledajuci po sebi, da isti model ponasanja nikad nisam imao sa dve razlicite devojke, razlikovale su se veze drasticno jedna od druge, pa ni seks nije bio isti ili slican. Sve zavisi sta ce taj drugi da pobudi u coveku...

Ja sam licno jednoj bivsoj na pitanje o nekim bivsim vezama (zasto su se prekidale) ponudio da izabere bilo koji broj telefona i nazove i sama pita ako je zanima, ja nemam nameru da detaljisem bivse veze sa sadasnjom partnerkom. Naravno da nije nazvala, a dao bih joj broj da je trazila, jedino bi posle tog telefonskog poziva bila bivsa a i da nije ni bila trenutna. :)

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
40.679
😁
Mozda kod muskaraca i ima neke logike, ali kod zena nikakve....
Znaci sama ameboidnost zena je mnogima neprepoznatljiva i onda se garantovano desava da bi dobijao pogresne sugestije.
Iskreno to se uvek i desavalo...
Ono cuveno bod za gostujuci tim je mnogo vise od pravila...tj da se u svom gradu prave svetice, a ti kao stranac mozes da je skines za 5 minuta bukvalno...
Takvih je bas puno u godinama do 24, a ono pred udaju ih je malo manje, tj tu i domaci imaju bod...izvinite ubod...

Ali da vratimo loptu na muskarce....koji su mahom otvorena knjiga...a to i zele....
Koliko god licili na prethodnu vezu , zapatice osobine koje su negativnosti iz prethodne veze...
Ako ti prethodna pravi ljubomorne scene, prvi insert ljubomore kod nove koji podseca na mucan serijal iz prosle veze dovesce do prekida filma...
Ali zato je sve ok ako si igrac...slika se prilagodi ali konstruktivno , znalacki , samoj zenskoj osobi i onda ona pije sve u sesnaest...
Ima razlike izmedju zenskog ameboidnog , prvo se ti izjasni pa cu ja da ti sve potvrdim sto treba a da udaram u klin kao da sam pala sa marsa, i tog muskog kaze se ugladjenog....

Kako bi izgledale zenske recenzije....?

Postojala je slicna mreza pa se ugasila, bila je femicentricna....zene su davale ocene muskarcima , a nije moglo obrnuto...

Sto se ugasila...?
Pa vise zena je sudijskog tipa, tj skuplja negativnosti , sto bi znacilo ono riba bez recenzije, najbolja riba, najlaksa za voleti , najlepsa za uzivanje u zivotu i sa najmanje toksicnog otpada..

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
40.679
Bas nesto razmisljam, moje bivse uglavnom navode ruzno misljenje o meni kad pricaju sa devojkama koje su u zajednickom okruzenju, a izuzetno su ljubomorne na njih, a bivse su sa obe strane, tj niti ja niti one ne bi ponovo bile u vezi sa mnom....
To ruzno misljenje nije neko ono bas ruzno , ali je ruzno, tj od milion osobina, mogle bi da izaberu bar tri da budu pohvale, ali one ne, uvek izaberu jednu ili cak nadju dve osobine koje su negativne...
Bas sve bivse to rade....i to nekad bude netacna osobina....npr zenska koja je bila neodlucna da li cemo da budemo jos neko vreme u vezi ali na daljinu , ce za mene reci da sam neodlucan, zato sto se ona razmisljala i neckala skoro mesec dana do mog polaska na fax i ja na kraju prelomio kad je ona prelomila da hoce da bude u vezi na daljinu....To je danak neiskustvu prema onoj zenskoj fantaziji da ljubav mora da bude nesto kao sudbina...
Sad bih ladno okrenuo curak naopako , tj iskazem, ona kaze a bas sam mislila da ostanemo u vezi , odlicno....dok je tada bilo nisi sigurna nisi sigurna, e pa vise nisam ni ja siguran...

Bolje da se kajem nego da zalim...

A shemice, ne znam, ali sve kad me vide pricaju drugim zenama super price....to nisu veze za jednu noc nego ono vise poznanice sa intimnim poznavanjem i stavom da im veza nije bila potrebna...ali ugodnost drustva i zabave da...
A mozda tako rade sa svim muskarcem, vrlo je moguce...

Mnogo od mene za ovaj inace perverzan i namcorast deo foruma..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.