PISMO BORISU, OD RAZOČARANOG DEMOKRATE

тома је неколико пута изјавио да би ухапсио младића на 1. месту, исто као и боле и његови. још једна сличност са дс. мислиш да се снс и ту фолира?

док је став дсс по питању хага позната последња рупа на свирали.

Folira se kao sto je funk isfolirao jazz.... veruj mi :D

OOOOO BOZE, PA ZAR TE MALO CAS NISU BANIOVALI ZBOG PLJUVANJA PO PREDSEDNIKU!?

ODAKLE SI OPET IZASAO???

OVO JE - STRASNO! :eek:

Ако је неко овде заслужио бан због постова то си ти и пар колега твојих колега са форума...оних са чудним аватарима :D .... Мислим могу да разуем да неки људи чудно размишљају и да имају другачије мишљење о свим стварима од мене и већине....али да неко годинама може да свакодневно долази на форум и пише глупости против свог народа и државе и да брани лопуже које су на власти то не могу да схватим....

1648_7.jpg

не знам само како си успео да спојиш дсс који се дистанцира од тзв еу са снс који је тзв еу прогласио и својим циљем, као што је дс урадио.
биће да ипак није битнија промена политике у питању. жуто па жуто. :kafa:

mislis DSS koji je do pre dve godine sve uradio da bi uveo Srbiju u EU(isporucio sve svoje gradjane Hagu,sprovodio jednostrano SSP,ispunjavao sve ultimatume EU za koje nista nismo dobili,bio u smrdljivim koalicijama sa zutima i sa svim ovom lopinama 8 godina pri tom bezbroj puta zarivajuci noz u ledja istom tom Nikolicu,oslobodio 2000 terorista jer "vise nismo u diktaturi Milosevicva" pa se bezbroj otetih Srba sa Kosova nije nikad vratilo vec su zavrsili po nekim zutim kucama......)...jer na taj DSS mislis?taj DSS "kritikuje"??!! SNS zato sto se deklarise da je za EU a koji pritom nije cerecio zemlju kao sto je to radila DSS u koaliciji sa zutima i Dinkicem celih 8 godina?....ako ovaj narod ima uopste jos mozga i pamcenja,necete ni precu cenzus...zajedno sa ovom vasom koalicionom bagrom do 2008...

Poslednja izmena:
Pa ovo Vam je normalna stvar... I ja sam razocaran sa ovim politicarima... Ukljucite skupstinu malo... SVI SU ISTI, ne razumem zasto neke odvajate od drugih?
Dovescemo Nikolica i nista se nece promeniti... Pazite sta vam kazem! Problem je u poslanicima... Kad dodju na dnevnom redu plate tu su svi slozni, svi do jednog glasaju ZA. A kada dodje na dnevnom redu Srbija, tu su nas podelili na istok i zapad...
Sramota!

Back