pismeni iz srpskog...hitnoooooooo!! :D :D D:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako neko ima smisla za pisanje tema iz srpskog.neka odma pocne pa kada zavrsi neka posalje na stefanda@nadlanu.com


tema :kako sebe zamisljam u buducnosti


hvala :D

Ајој, Стефане, па ово ти је "слободна тема", човече... Можеш да пишеш о чему год ти падне на памет, можеш да измишљаш, фантазираш,... ама све. Само нека буде читко, граматички и језички правилно, са уводом, разрадом, и закључком и то је онда твоја оцена!

Мислим, не желим да ти придикујем, но ти је ово најкориснији савет који ће ти ико дати: пиши сам и буди свој. Знаш онај цитат из филма: " ... срамота је украсти, бити лопов, а није срамота бити го!", јер сви смо ми голи када се родимо, ја сам нпр. добијао у 1. год. гимназије двојке на саставима, али сам желео да се родим, па сам за само годину дана са двојке "скочио" на четворке и петице. Твој проблем није овај састав, него чињеница да ти не желиш да се родиш! Научи нешто и буди свој, и у добру и у злу, јер у школи, сада се венчаваш са самим собом и то за цели живот, а још не планираш ни да се родиш. За твоје добро, ради сам, буди свој и увек се поноси својом оценом, и својим поштењем. Роди се и видећеш како ћеш напредовати!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top