piramide u srbiji

Kontakt sa zelenim bi izazvao haos i kolaps?

Hahahhahahaha....koja budalastina.
Sine, umesto sto vredjas damu, a uz to i Mocnog Rendzera, upotrebi malo ti svoje klikere...ja ih imam koliko oces, pa izvoli koji da popunis taj vakum u tintari.

Elem, sta mislis koliko bi nas reklo
"S'a, kontak sa zelenima?" Onda bi se svi tupavo zagledali, prasnuli u smeh i pitali jel daju bolje plate.
Zatim bi se uhvatili mistrije, mesalice i cekica da odrade dnevnicu i sljustre jos po koji pivkan.

:)
 
ja ih imam koliko oces
U je**te :eek:

Klinci mora da te obozavaju kada izadjes na ulicu sa svojim porculancima.

Zatim bi se uhvatili mistrije, mesalice i cekica da odrade dnevnicu

Takodje vrlo dubokoumno.

Po tvom misljenju reakcija gotovo da nema.
hm ... interesantno. :think:

Elem da se vratim na temu.

Jedna zanimljivost:

Dozvola države za iskopavanja na Rtnju mogla bi da razreši brojne misterije koje su toj planini vekovima pripisivane. Merenja Centra za istraživanje i ekologiju „Duh Rtnja“ ostavila su naučnike bez dileme da se radi o planski organizovanom oblikovanju. Oni pretpostavljaju da je piramida nastala pre čak 500.000 godina
,

Instrumentom zvanim „orao“, koji je pravljen po Teslinom patentu, utvrdili smo da se ispod Rtnja nalaze jezera, veoma bitna za energetiku piramide. Profesor doktor Zoran Kocić, takođe član našeg tima, istim tim instrumentom dijagnostikovao je podzemne šupljine u Visokom - kaže Nađfeji.
On ističe da je Rtanj asimetrična trostrana piramida čiji je odnos dužina krakova vrlo pravilno definisan.

- Najduži krak piramide koji se pruža ka severu dugačak je tri kilometra, jugozapadni je dugačak kilometar i po, dok se krak ka jugoistoku pruža na 0,75 kilometara. Primetićete da je ovde zastupljen odnos 4:2:1, a prosto je neverovatno da se identičan odnos javlja i u razlici nadmorskih visina početnih i krajnjih krakova piramide. Rtanj takođe ima nagib identičan onom na piramidi Meseca u Meksiku, kao i uglove koji se poklapaju sa Keopsovom piramidom - objašnjava istraživač.
Nađfeji tvrdi da su na zemlji sagrađene samo tri trostrane piramide, od kojih je jedna Rtanj, druga se nalazi na Antarktiku, a treću je „progutala zemlja“.


Naučnofantastične prične o Rtnju podgrejalo je i geografsko merenje razdaljine između piramide u Visokom i „srpske piramide“.- Satelitski snimak i druga merenja pokazala su da je između dve građevine razdaljina okruglo 300 kilometara, a tačno na pola puta leži Ovčarsko-kablarska klisura

http://www.alo.rs/vesti/18069/Rtanj_je_sagraden_pre_500000_godina
 
Wi morate shvatiti da su na zemlji postojale civilizacije mnogo naprednije od nase. Ljudi,u Srbiji se nalazi piramida,i kraj price. Ona je zatrpana zemljom,ili cime wec,bas kao one u Kini.

Piramida nastala pre 500.000 godina... Zanimljivo! Ne widim da nije bilo moguce.
 
Odgledao sam danas desetak klipova na youtube-u o rtanjskoj/artanskoj piramidi. Ono sto upada u oci je neprofesionalnost istrazivaca tj. greska je u marketinskoj kampanji. Jednom recju, bedna je. Od web sajta nema nista do prve stranice koja se sastoji od fotografije, logoa (nije los) i obavestenja da pokusamo ponovo ,jer je sajt u izradi (www.duhrtnja.com).
 
Prvo, to je tacno da se potpuno pogresno prikazuje, na primer procitao sam clanak u nekoliko novina gde se tvrdi da ju je stvorila Unija galaktičkih civilizacija. To je toliko besmisleno i neodgovorno obrazlozenje, jer sto se kaze nisu se jos posteno ni popeli na nju a vec izjavljuju ovakve banalne tvrdnje.

A sto se tice starosti piramide od 500 000 godina jeste sasvim logicno, jer ce isto ovako bas kao na ovoj slici za par desetina hiljada godina prirodnim procesom propadanja izgledati i ove Egipatske.
 
Prvo, to je tacno da se potpuno pogresno prikazuje, na primer procitao sam clanak u nekoliko novina gde se tvrdi da ju je stvorila Unija galaktičkih civilizacija. To je toliko besmisleno i neodgovorno obrazlozenje, jer sto se kaze nisu se jos posteno ni popeli na nju a vec izjavljuju ovakve banalne tvrdnje.

A sto se tice starosti piramide od 500 000 godina jeste sasvim logicno, jer ce isto ovako bas kao na ovoj slici za par desetina hiljada godina prirodnim procesom propadanja izgledati i ove Egipatske.

Ne znam samo da li je tacno ono za Artura Klarka, da je dolazio pre neku deceniju, cak trazio od vlade da mu dozvoli da istrazuje... a ovo za Uniju Gazaktickih Civilizacija- no comment.
 
Ne verujem to za Artura/ Iako je bio vizionar i jedan od velikana sci fi-a, covek je samo opisivao vanzemaljske tehnologije (Kao u Sastanak sa Ramom) ili primitivne zivotinje u nasem solarnom sistemu (Jupiter i njegovi sateliti)

Cvrsto je verovao u nauku i tehnologiju, kao osnov ljudske srece, koju je opisivao kao ispunjenjem nagona za istrazivanje nepoznatog.

U to nije ukljucio visokorazvijene vanzemaljce, tako da ne verujem da se hteo time baviti.
Centralna tema mu je bio covek u sprezi sa tehnologijom i istrazivanjima, a ne reptilijanci sa laserskim topovima u jurisu na zemlju.....
 
Velika je zabluda verovati da su piramide grobnice.

Kakva sramota. Manipulatori bezobrazni lazu da su piramide grobnice za je*ene faraone.

E pa nisu, piramide su mngo vise od toga, univerziteti za duhovne ljude, i star gates. :P

:lol:
 
Još da nađemo ispod Rtnja i kod Visokog izvor neke energije...
Ono,perpetuum mobile i to...
Tesla bi se ponosio.
A mi bi ispunili proročanstvo Nadrealista,ono kad se Evropa zuništi.
A ostane Balkanac sa toljagom(i izvorom bezgranične energije)...
:mrgreen:
 
Arthur C. Clark je davno pominjao da je Rtanj piramida, a to nije nista cudno jer po celoj planeti se nalaze piramide samo su 80% njih prekrivene zemljom i biljnom vegetacijom ali se i dalje jasno vidi oblik i konture (nekoliko u Kini (ova jedna u Kini je dva puta veca od Keopsove), Rusiji, Juzna Amerika, svuda), njih su izgradili Atlantidjani!



Znam tacno odakle Royal nabavlja info!
I moram da kazem da ga dobija iz pravog izvora!


Samo da kazem ce narednih 20-30 godina biti najvazniji u istoriji ljudskog roda jer ce se mnoge tajne otkriti koje su se dugo skrivale a i veoma je moguce da ce se desiti neka velika katastrofa (a tu ne mislim na 2012. nego na period izmedju 2012 do 2030.)!
Budite uvereni da ce ljudi do 2050. saznati da nisu sami u svemiru, jer ljudi jos uvek nisu spremni da prime normalno tu informaciju!
Ja ovo da je Rtanj piramida pricam odavno, samo je potrebno da odete u tu regiju i da malo popricate sa starosedeocima o starim legendama o toj planini i sve ce vam biti jasno ko dan!

Posto vi uvek trazite neke dokaze, zar sad mozete da kazete da je ovo laz a dokazace se da nije, pa cemo videti ko je bio u pravu posto ste vi tako pametni![/QUOTE]

nisi napisao utata neću da se više da igram sa vama
 
Hi. Nemcoi is looking for my help to assist in some "publicaton of century" and he said that on this forum, on subjest GRUICA we will be able to agree the first step of invetigation and my arrival in Serbia. So I m here.Nemcoi also mention that he will be disable to be here and that I should contact Parkeriss, Milica Cobanica and Sal.
As well he mention that some of you are in cult of "prasoni masoni ".If somebody have any information let speak.

F.B.I. Agent Fox Mulder
 
ljudi( mislim na borce za izučavanje reptila) jel iko od vas bio na rtnju ,
osim sto ste citali o njemu po novinama ili na interenetu ?

dali je iko od vas( svojom ličnom ne gušterskom) nogom gazio po rtnju ?

da li je iko našao tragove tesanog kamena na rtnju kao sto se lepo vidi na keopsovoj piramidi ?
da li iko od vas vernika u rtanjsku piramidu zna na kojoj naplatnoj rampi na autoputu treba da
se odvoji i prema kom gradu treba da ide za rtnj?( aj samo bez gledanje u kartu)

kako ste krenuli i frusku goru i avalu će te proglasiti piramidom
 
ljudi( mislim na borce za izučavanje reptila) jel iko od vas bio na rtnju ,
osim sto ste citali o njemu po novinama ili na interenetu ?

dali je iko od vas( svojom ličnom ne gušterskom) nogom gazio po rtnju ?

da li je iko našao tragove tesanog kamena na rtnju kao sto se lepo vidi na keopsovoj piramidi ?
da li iko od vas vernika u rtanjsku piramidu zna na kojoj naplatnoj rampi na autoputu treba da
se odvoji i prema kom gradu treba da ide za rtnj?( aj samo bez gledanje u kartu)

kako ste krenuli i frusku goru i avalu će te proglasiti piramidom

Predpostvljam da ni ovo u Bosni nije piramida. Takodje ono u Kini nisu priamide. Samo Keposova jeste..jel tako?

Piramida u Bosni:
piramida.jpg
 

Back
Top