Pink - može li da se padne niže

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
27.478
Koji stavovi,molim te objasni mi ih...Smeta mi njeno nevaspitanje,njeno nicim argumentovano bahacenje,osim sto je svalerka doticnog..i gde bre nestadose novinari,pravi? Zar vama stvarno ne smeta sto na bilo kojoj TV ne mozemo cuti obrazovanog,elokventnog i pristojnog novinara?
Уместо директног одговора- нудим ти одговор који сам понудио Крстану, на слично питање...
Свако истиче оно шта има - то и јесте тужно и ружно ...
Наравно.
А сад се сети- колико њих се истиче умом, образовањем, познавањем материје којом се баве; онда то повежи са западним вредносним системима у медијској сфери, у којој су сисе и педу једино што их квалификује да се уопште запосле у новинарству.
И не причај ми да није тако, јер сам то зло гледао својим очима, изнутра, и схватио да новинарке имају само један задатак у почецима своје каријере; тек кад оматоре- могу заиста да се баве својим послом.
И то зна свако, ко ради у било којој медијској јавној кући...

БелиВук

Aktivan član
Poruka
1.201
Фора је да особа изазива и позитивне и негативне емоције.Једном делу публике се ствара утисак да су бољи од ње, па јој се они гледајући њене наступе у ствари ругају.

Све су то осмислили медијски тимови који одлично знају свој посао.
Особа је фукара, прави израз. Дно дна.

Poruka
5.473
Наравно.
А сад се сети- колико њих се истиче умом, образовањем, познавањем материје којом се баве; онда то повежи са западним вредносним системима у медијској сфери, у којој су сисе и педу једино што их квалификује да се уопште запосле у новинарству.
И не причај ми да није тако, јер сам то зло гледао својим очима, изнутра, и схватио да новинарке имају само један задатак у почецима своје каријере; тек кад оматоре- могу заиста да се баве својим послом.
И то зна свако, ко ради у било којој медијској јавној кући...
Још у „оно” вријеме кад нам је други канал почињао поподне, а оба завршавала прије поноћи, имао сам прилику гледати РАИ Уно и чувену „Доменику ин”. Рафаела Кара, костими, шљокице, гламурозна сцена, рефлектори... и ништа друго. Шарениш. Кич. Пинк.

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Ovakve kreature mogu da završe svoju karijeru tek kada niko ne bude pričao o njima ni slučajno, tako da ona upravo i legne na pod znajući da će pola države pričati o tome.

Dakle, kad ona legne na pod, a skapira da je niko nigde nije pomenuo i da ljudi misle da je budaletina koja nije vredna pomena ona će odustati.

Ovako - svaka reklama je dobra reklama, to vidimo na primeru što je ona avanzovala od vođenja nekog rijaliti đubreta došla do toga da praktično nosi program Pink televizije, jer kad god upalite Pink, ako to uopšte imate razloga da radite, videćete nju.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.941
Ово је дефиниција оних који подржавају највећа зла овога света: Амери, ВБ, ЕУ и НАТО

BUDALA1.jpg

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
27.478
А које су то западне вредности система, нарочито у медијској сфери?
Пицнутост до бесмисла, увежбаност начина изговора одређених бесмислица, пливање низ "мејнстим" канализацију, свест о изузетности, константно показивање презира према свим другим и другачијим вредностима; ваљда је то данас јасно...? :roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.