Pijanisti koje volim

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
16.291
Hajde nama koji nismo pijanisti ­čśÇ objasni sta vidi┼í u njegovom sviranju ┼íto nadilazi kako ka┼że┼í pijanisti─Źke ┼íkole... probaj da objasni┼í mada nije verujem lako :). I za ove druge koje si postavio, ako stigne┼í :) A ja ─çu poku┼íati da razumem :)
Za violiniste ve─ç imam neki ose─çaj, ali za klavir osim melodije ili da li fula te┼że
Ne umem da objasnim
Naslu┼íao sam se izvo─Ĺa─Źa i izvo─Ĺenja
Vremenom se razvija ne samo sluh ve─ç i svest
Tako nekako

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
16.291

postavila sam sad isti Šopenov nokturno kao Indigo3... koji mi se više dopada. Aškenazi. @milance19 koji po tebi bolje svira Šopena, ili od svih najbolje? Jer volim da ga slušam.
Aškenazi ide na "sigurnu zonu"
A svi ovi gore navedeni se "bacaju u ambis"
Uklju─Źuju─çi i ─Źelistkinju koju je Konj naveo
Sada govorim uop┼íte o izvo─Ĺa─Źima i kako ih do┼żivljavam ;)

Šopen
Hm
Uvek radije slušam "nesavršenog" starog Jevrejina Rubinštajna nego siguricu Aškenazija

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.822
Aškenazi ide na "sigurnu zonu"
A svi ovi gore navedeni se "bacaju u ambis"
Uklju─Źuju─çi i ─Źelistkinju koju je Konj naveo
Sada govorim uop┼íte o izvo─Ĺa─Źima i kako ih do┼żivljavam ;)

Šopen
Hm
Uvek radije slušam "nesavršenog" starog Jevrejina Rubinštajna nego siguricu Aškenazija
hvala ti
proba─çu da otkrijem tvoj ukus ;)
KAo ┼íto ja npr ne volim da slu┼íam Milenkovi─ça na violini, previ┼íe mehani─Źki mi, jel to misli┼í o A┼íkenaziju ili ti ne┼íto drugo zna─Źi sigurica?

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
16.291
hvala ti
proba─çu da otkrijem tvoj ukus ;)
KAo ┼íto ja npr ne volim da slu┼íam Milenkovi─ça na violini, previ┼íe mehani─Źki mi, jel to misli┼í o A┼íkenaziju ili ti ne┼íto drugo zna─Źi sigurica?
Baciti se u ambis vs ostati na sigurnom tlu
Tako nekako
Izgarati vs odsvirati sve note profesionalno
Imati muda vs.... dopuniti po naho─Ĺenju ;)

Ne umem da objasnim druga─Źije

Rubin┼ítajn kako svira Sen Sansov koncert u godinama u kojim mo┼że da mi bude deda!!!!!
To je da uzme┼í ┼żilet i reda radi i radi makar malo po┼ítovanja, da si zase─Źe┼í vene pa da te spasu ;)
To se ne u─Źi.
To se ┼żivi!
Za mene ne postoji nijedno drugo izvo─Ĺenje sem....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne poga─Ĺate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.