pijane i trezne gospodjice i decaci i saga o alkoholu

Zensko je kamiondzija ako vozi kamion

Mislim, te podele po polovima koje za osnovu imaju alkohol i kamione malo ne drze vodu

Ma pusti...mnoge srpske zene su malo zbunjene. Uhvacene u raskoraku izmedju biti poslusna domacica ili biti emancipovana hiper-ultra-moderna riba. Biti ili ne biti i ti fazoni. A i mnogi muskarci ih prate tim konfuznim putem (biti musko ili biti metroseksualni papucar). Rezultat: brdo izgubljenih u vremenu i prostoru, bez identiteta, bez principa...Tragi-komicno, sve u svemu.

Videti muskarca nalivenog k´o letvu ili videti zenu nalivenu k´o letvu - ista stvar. Samo sto je ova druga pojava znatno redja, nesto egzoticno, pa se onda ljudi kao zgrozavaju maksimalno. Nije lepo ni jedno ni drugo, ali je kod muskaraca valjda postalo nesto sasvim normalno.
 
Ali vi onda ne možete ni dobiti rak istih, to bi bilo kao da dobiješ rak repa ili rogova, jel da da to ne ide???
Aha...
To sam i ja rekla jednom onkologu kad sam prvi put otišla... pa mi se smejao... jedva čovek došao sebi... z:mrgreen:
I kontraceptivne pilule izazivaju rak dojke :lol: piše na sve strane i na njima samima pa ih dječaci po forumu toplo preporučuju da ne bi morali da kupuju kondome, a verujem da ni ti nisi gadljiva.

Ne budite licemeri, pacijenti moji :zaljubljena:
Znači mi bRez dojki možemo da gutamo hormončiće? Jupiiii...
 
I kontraceptivne pilule izazivaju rak dojke :lol: piše na sve strane i na njima samima pa ih dječaci po forumu toplo preporučuju da ne bi morali da kupuju kondome, a verujem da ni ti nisi gadljiva.

Ne budite licemeri, pacijenti moji :zaljubljena:
Doktorice moja pilule nisu jedino kontraceptivno sredstvo,barem toga ima podosta.Osim toga npr one se piju zbog policističnih jajnika,barem ja jesam.I kondom može da pukne ili još bolje da se zaglavi.Ništa ti više nije sigurno osim vazektomije i podvezivanja jajnika.
 

Back
Top