"PiISMO POKOJNOM PREMIJERU DJINDJICU"

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.537
Sra Vi mislite , da li je sazrelo da se posalje jedno ovakvo pismo "imenu , liku i delu pok . premijera" :

" "PISMO ZORANU DJINDJICU

Dragi Zorane

Znam da si mrtav već osam godina i da verovatno nemaš pojma šta se sve ovde dogodilo i u šta se pretvorila tvoja vizija, ali opet se nekako nadam da ćeš pročitati moje pismo, a možda ću ti ga i sam doneti jer ovde će opet biti velikog belaja.

Kao prvo nismo ušli u Evropu, a u stvari nismo ušli bilo gde,a tvoje kolege su bile u pravu samo za jedno. Rekli su da će nas uspešno privesti kraju puta i stvarno smo pri kraju.

Boris je već dva mandata na vlasti i od autokratije nikakvu drugu kratiju mi videli nismo, a kamoli demokratiju. Trenutno najviše sarađuje sa Ivicom, sećaš li se Ivice? Njegovi su hteli da te ubiju nekolicinu puta, a i on nije zaostajao u tim delovanjima.

Mićun ima sto godina i niko ga ni za šta ne zarezuje već ga drže kao nekog ludog Milojka u skupštini i samo čekamo kad će da se sruši, pa će ti mozda i on doneti ovo pismo.

Koštunica, to je onaj što te je ubio, je načisto osedeo i ima drugi identitet, ali je i dalje premijer. Naravno jasno ti je da je postavljen zato što je P u duši pa lakše sluša Borisa. Zove se Mirko i sav je tako nekako bući bući.....

Most nismo napravili nijedan, fabrika ne radi nijedna, izvozimo samo šipak što pokazuje i odnos dinara i evra.

U obaveštajnim strukturama se ništa nije promenilo. Dakle oni koji su devedesetih imali po dvadeset godina i neogranicenu moc sad imaju jos vecu moc, tako da džabe si krečio.

Često te spominju i danas, a naročito se tvoja slika može videti na profilima sa fejsbuka, kod omladinaca partije koju si stvorio, koji uzgred govoreći više liče na onog istog Ivicu iz teksta gore, tako da nemoj da te to mnogo uzbudjuje.

Dinkić od juče vise nije ministar što si ti, dobro se sećam predlagao jos pre deset godina, ali znas kako je ujkica mu je bogat, a i ima izvestan broj biraca......

U medjuvremenu je umro i patrijarh Pavle, a i da je ostao živ opet bi umro kad bi video na šta liči crkva.....

Crnogorci su u svim institucijama na rukovodecim mestima, a i gej lobi ne zaostaje. Sta da ti kazem, zalazemo se za jednakost.

Opozicija je prica za sebe. Licno mislim da bi se na tu temu grohotom nasmejao. Toma i Vučić (sećaš se Vučića bio je ministar devedesetih i Tome, bio je upravnik groblja) nisu više sa Šešeljom za koga znas da je otisao u Hag malo pre nego što si ubijen što je već samo po sebi zanimljivo. Jeste da su kumovi ali oni su shvatili da je krajnje vreme da zaista udjemo u tu Evropu, i nacinili su strasan tim za tu priliku. Ako zanemarimo clanove JUL-a i onu Bogoljubovu, da izvinis, kurvestiju, tu je i Velja koji se predstavlja da ti je maltene rodjeni brat (blizanac).

I tako, televizija je otisla u K, kultura je otisla u K, sport je otisao u K, sve institucije su gore pet puta nego kod Slobe......

Sto se mene tice, izrastao sam dva metra, posvetio sam ti jednu knjigu koja je prosla skroz nezapaženo, batalio sam kosarku, ali nisam batalio sebe, i sad me izvini moram da idem da pokupim neke motke i pistaljke pa kao i ti, sa ortacima na ulicu, sve ispocetka, jer SRBIJA NE MOŽE DA ČEKA!".
.


P.S. :

Da li bi ste Vi dodali jos neko Vase zapazanje o "savremenim dogadjanjima " ?

Pored ove "slike i prlike" :

 
Poslednja izmena:
Sra Vi mislite , da li je sazrelo da se posalje jedno ovakvo pismo "imenu , liku i delu pok . premijera" :

" "PISMO ZORANU DJINDJICU

Dragi Zorane

Znam da si mrtav već osam godina i da verovatno nemaš pojma šta se sve ovde dogodilo i u šta se pretvorila tvoja vizija, ali opet se nekako nadam da ćeš pročitati moje pismo, a možda ću ti ga i sam doneti jer ovde će opet biti velikog belaja.

Kao prvo nismo ušli u Evropu, a u stvari nismo ušli bilo gde,a tvoje kolege su bile u pravu samo za jedno. Rekli su da će nas uspešno privesti kraju puta i stvarno smo pri kraju.

Boris je već dva mandata na vlasti i od autokratije nikakvu drugu kratiju mi videli nismo, a kamoli demokratiju. Trenutno najviše sarađuje sa Ivicom, sećaš li se Ivice? Njegovi su hteli da te ubiju nekolicinu puta, a i on nije zaostajao u tim delovanjima.

Mićun ima sto godina i niko ga ni za šta ne zarezuje već ga drže kao nekog ludog Milojka u skupštini i samo čekamo kad će da se sruši, pa će ti mozda i on doneti ovo pismo.

Koštunica, to je onaj što te je ubio, je načisto osedeo i ima drugi identitet, ali je i dalje premijer. Naravno jasno ti je da je postavljen zato što je P u duši pa lakše sluša Borisa. Zove se Mirko i sav je tako nekako bući bući.....

Most nismo napravili nijedan, fabrika ne radi nijedna, izvozimo samo šipak što pokazuje i odnos dinara i evra.

U obaveštajnim strukturama se ništa nije promenilo. Dakle oni koji su devedesetih imali po dvadeset godina i neogranicenu moc sad imaju jos vecu moc, tako da džabe si krečio.

Često te spominju i danas, a naročito se tvoja slika može videti na profilima sa fejsbuka, kod omladinaca partije koju si stvorio, koji uzgred govoreći više liče na onog istog Ivicu iz teksta gore, tako da nemoj da te to mnogo uzbudjuje.

Dinkić od juče vise nije ministar što si ti, dobro se sećam predlagao jos pre deset godina, ali znas kako je ujkica mu je bogat, a i ima izvestan broj biraca......

U medjuvremenu je umro i patrijarh Pavle, a i da je ostao živ opet bi umro kad bi video na šta liči crkva.....

Crnogorci su u svim institucijama na rukovodecim mestima, a i gej lobi ne zaostaje. Sta da ti kazem, zalazemo se za jednakost.

Opozicija je prica za sebe. Licno mislim da bi se na tu temu grohotom nasmejao. Toma i Vučić (sećaš se Vučića bio je ministar devedesetih i Tome, bio je upravnik groblja) nisu više sa Šešeljom za koga znas da je otisao u Hag malo pre nego što si ubijen što je već samo po sebi zanimljivo. Jeste da su kumovi ali oni su shvatili da je krajnje vreme da zaista udjemo u tu Evropu, i nacinili su strasan tim za tu priliku. Ako zanemarimo clanove JUL-a i onu Bogoljubovu, da izvinis, kurvestiju, tu je i Velja koji se predstavlja da ti je maltene rodjeni brat (blizanac).

I tako, televizija je otisla u K, kultura je otisla u K, sport je otisao u K, sve institucije su gore pet puta nego kod Slobe......

Sto se mene tice, izrastao sam dva metra, posvetio sam ti jednu knjigu koja je prosla skroz nezapaženo, batalio sam kosarku, ali nisam batalio sebe, i sad me izvini moram da idem da pokupim neke motke i pistaljke pa kao i ti, sa ortacima na ulicu, sve ispocetka, jer SRBIJA NE MOŽE DA ČEKA!".
.


P.S. :

Da li bi ste Vi dodali jos neko Vase zapazanje o "savremenim dogadjanjima " ?

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::rotf:

:ok:
 
Zoranov odgovor:

'Majku vam Boziju 'patriotsku', al' sam vas zajebao :hahaha:



Pa ko vas i j.be kad ste glupi pa ste mislili da ce pare da vam padnu sa neba, bez da se menjate, samo treba da smaknete Cobija.

Sve najbolje u daljem nadanju da pare i bolji zivot padaju sa neba, ja uzivam u paklu sa svojim drugom Slobom i Dikom Holbrukom, igramo Sony po ceo dan.

Glupi narod i treba da bude je.ban, ocigledno vas nicemu nisam naucio

Vas Zoran.
 
Искрено..... мешани. Шприцер, топло, хладно. :)

Мада , очекујем да постављач постави линк, или да бар открије комунисткињи тајну адресу на коју шаље писма. :lol:

Haha, razumem salu,ali ovo je toliko smesna sprdacina zbog koje cu se smejati veoma dugo :lol:

Slicno nesto sam citao kada su pisali Titu,bese li to neki "skec" na TVu, nesecam se...:hahaha:
 
Искрено..... мешани. Шприцер, топло, хладно. :)

Мада , очекујем да постављач постави линк, или да бар открије комунисткињи тајну адресу на коју шаље писма. :lol:

Вероватно шаље на адресу Булевар Ратка Младића
 
'P.P.S.

Pozdravite mog druga Voju Sovu, i kazite mu da mu je Sloba porucio da je jos veci tupson cak i od njega. On barem nije verovao u tu nacionalisticku zvaku, cak i kada je lozio vas, glupi narod.


A Vuceli je rekao da vrati one pozajmljene tompuse; sada kada ima Olju, ne treba da izigrava nekog alfa muzijaka '
 
'P.P.S.

Pozdravite mog druga Voju Sovu, i kazite mu da mu je Sloba porucio da je jos veci tupson cak i od njega. On barem nije verovao u tu nacionalisticku zvaku, cak i kada je lozio vas, glupi narod.


A Vuceli je rekao da vrati one pozajmljene tompuse; sada kada ima Olju, ne treba da izigrava nekog alfa muzijaka '

А ти као права Србенда, мора да си добио неку личну порукицу као истакнути глупсон. :D :klap:
 

Back
Top