Piercing...

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Dakle vidim posto postoji tema o tetoviranju... ajde i ovo..da vidim ;) Sta mislite o piercingu??? Meni se lichno svidja kad devojka ima probushen jezik... to je bas strava...a kod dechka...recimo uvo... mozda obrva...ali nisam tachno sigurna...Vase misljenje?
 
JaH_G|rL:
Dakle vidim posto postoji tema o tetoviranju... ajde i ovo..da vidim ;) Sta mislite o piercingu??? Meni se lichno svidja kad devojka ima probushen jezik... to je bas strava...a kod dechka...recimo uvo... mozda obrva...ali nisam tachno sigurna...Vase misljenje?
Ja sam bio sam ribom koja je imala brobusenu usnu.Najlepsa devjka sa kojom sam bio. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sta bih dao da nadjem ribu sa probusenim jezikom :cry:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
jA NA PRIMER IMAM PROBUSENU USNU,OD PRE GODINU DANA,ALI MI JE DOSADILO,SADA PRED SKOLU SAM RESILA DA ZAJEBAVAM SLINDZA(NASTAVNIKA MATEMATIKE),PA CU DA PROBUSIM JEZIK! :twisted: SAMO DA TI KAZEM DA ME JE STRASNO BOLELA USNA!
 
DUCA'89:
jA NA PRIMER IMAM PROBUSENU USNU,OD PRE GODINU DANA,ALI MI JE DOSADILO,SADA PRED SKOLU SAM RESILA DA * SLINDZA(NASTAVNIKA MATEMATIKE),PA CU DA PROBUSIM JEZIK! :twisted: SAMO DA TI KAZEM DA ME JE STRASNO BOLELA USNA!
To bih voleo da sam video
:twisted: SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
uh, pa meni se jako svidja kada vidim pircing na pupku, ali ja nemam hrabrosti da se busim.
ali kada dodje leto, pa kratke majcice, tamniji ten i zategnuti stomacic, odlucim se za magnetice.
to je super, izgleda kao pravi pircing, a razlika je jedino u tome sto mozete da ga skinete kad god pozelite i ne boli nista! :wink:
 
JA LICNO MISLIM DA JE PIRSING SUPER....JA NPR. IMAM PROBUSEN PUPAK I NOS (DOSUSE OVO NA NOSU NIJE TOLIKO UPADLJIVO) I PLANIRAM DA URADIM JOS NESTO.MISLIM DA JE TO STVAR LICNOSTI...NE MOZE TO SVAKO ZAR NE?
 

Back
Top