Picula: Nastavak pregovora sa Srbijom samo ako uvede sankcije Rusiji

Poruka
18.099
savetuješ mi da sam glup..baš ti hvala na savetu...
ako ne kapiraš njegov humor, genijalnost kojom je ulogu bota doveo do besmisla ne znam šta da mislim o tvojim kognitivnim sposobnostima...
Nista ja ne botam, samo isticem istinu.

ooooo.gif

zofr

Iskusan
Poruka
5.839
Оног тренутка када уведемо некоме противправне санкције, јер их нису донеле УН, тог тренутка више не можемо да се позивамо на међународно право у одбрани КиМ.

Тада право замењује сила, а да ли је имамо? Да нисте та сила ви форумаши?

Poruka
18.099
samo izracunaj-iskalkulisi ko ima koristi, mi srbi ili oni hrvati, sa njegovim "humorom" - naivan si.
Ali ja Srbiji zelim kao i Hrvatskoj.
Pa zbog toga na sav glas navijam za gospodina premijera Andreja Plenkovica i gospodina predsjednika Aleksandra Vucica.
Nije mi jasno kako ne vidis da Hrvatska i Srbija prozivljavaju renesansu.

bas kao

Elita
Poruka
18.523
Ti tamo iz te svoje Jamerike imas totalno distorziranu sliku o situaciji.
Hrvatska i Srbija nikada nisu bile u boljim rukama, mozda jedino jos za vremena Cara Dusana i Marsala Josipa Broza Tita.
ja imam distorziju?
kamo argumenti?
pa ja jedini ovde vidim sta je realnost, a svi vi ste kao drogirani, ...hrvatskim suskama- MARUANA, hvala moreplovcima

Poruka
18.099
ja imam distorziju?
kamo argumenti?
pa ja jedini ovde vidim sta je realnost, a svi vi ste kao drogirani, ...hrvatskim suskama- MARUANA, hvala moreplovcima
Jako sam razocaran tvojim nepoznavanjem politicke situacije u Republici Hrvatskoj i Republici Srbiji, ali nije iskljuceno da je to zbog toga sto zivis negdje daleko i vjerujes SDP-njarskim i Zutim lazima.

Tvin Konza

Veoma poznat
Poruka
13.736
Tresla se gora - rodio se miš! :lol:

Mlate praznu slamu, odlažu i čekaju kraj rata u Ukrajini. Ursula zaradi finu dnevnicu, a i Vučko sigurno ne štedi komplimente. ;) :lol:

Ko zna zašto ona ovde redovno dolazi! Uz sve one fićfiriće od metar i po po evropskim parlamentima, kad dođe ovde, a ono Vučko ovako stasit, pa ko od brega odvaljen... :ljub:Eh..... :lol:
Vučko ko dupe iznutra :orkestar:

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
37.764
Vi ne razumete. Na stranu sad EU i kandidatura. Sjedinjene Države i Britanija neće dozvoliti Srbiju kao ruski nosač aviona na Balkanu. Vučić nije jači od njih. Ako on neće srpske sankcije Rusiji uvesti, ima ko hoće.

Baš GB i USA tolerišu Srbiji neuvođenje sankcija

Puštaju EU debile da se sitrčavaju, navlače ih da ih Baćuške kada im dojadi dobro našamaraju, a neke i patosiraju

Klasična šema .. Nemci znaju za jadac pa sada isturaju Hrvate .. jerbo ako ima pravde Hrvati su dva puta u prošlom veku kada su se zaigrali sa Nemcima prošli nekažnjeno

Realno niej pravo da su 1945 olupali Berlin a Zagreb ostao neokrnjen .. Madžari su na vreme skontali pa su rekli .. a nećemo mi da ko zna koji put nam Rusi protutnje kroz Budimpeštu

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.