Pice za damu

vratim pice...
da li me je pitao? nije...i sta sad? da li sam duzna da pijem i da se druzim? nisam...
mislim da je to postenije, ma kako nevaspitano delovalo...
a kao fora za muvanje je malcice seljoberska...
 
kučka:
Ako mi se muskarac koji mi je poslao pice svidi ja ga prihvatim,popricam tih 8 minuta koliko je potrebno da se pice popije, zahvalim i to je to. Cesto zna biti i vrlo zabavno.A i zavisno od mog rasplozenja.Kako sam na takvim mestima skoro nikada sama ne desava se a i kada se desavalo da posalju pice bez obzira sto sam u drustvu,bilo je uz osmeh i jedno hvala i to je sve. Ako mi se tip ne svidi ili procenim da moze biti neprijatan, ne prihvatim pice uz jednostavno... hvala ne pijem..
Izvini... Samo ne shvatam tu procenu na brzinu. Ustvari, ovde ne shvatam dve stvari:
1. Pišete kao da vam se svaki drugi dan događa da vas nepoznati muškarac časti pićem;
2. Većina piše da prihvata piće od "onog koji joj se svidi".

Ne kapiram, kako može da mi se svidi, ili ne svidi, čovek koji sedi u polumraku, kezi se i maše?
To ja tako zamišljam :lol: , pošto me, avaj, niko nikada nije tako "počastio"...
Mislim, možda bi, da uđem u ponoć u neki lokal, zapalim cigaretu i naručim pikslu, kiselu vodu i grickalice...
Što'b rekli, kakav scenario...

Kučko, iskreno - koliko ti se to puta, uopšte, dogodilo? Više od deset?
 
ima mesta gde ce ti slati pice samo sto sedis bez tipa za stolom...a da uopste nema veze kako izgledas...
meni je zato to smesno sto je to kao kompliment a ustvari je cekiranje i to bas onako kukavicko...ni da pridje, ni da se predstavi ko covek...nego salje pice i gleda reakciju...
to je samo da vide da li ste na raspolaganju, to uopste nije ni kompliment ni znak paznje i lepog vaspitanja....
i mislim da kad vratis pice, lepo mu na isti nacin odgovoris ko sto te je i pitao :)
 
Nisam nikad slao piće, a pogotovu ne za šankom, ako ne progovorim sa pristnom damom, te je ponudim čašicom razgovora, u je.... To mi se desilo pre par dana, bila je neka promocija CDa i bio sam sam, ona sama , ja mlad, ona zgodna...
Ako ne započnem priču, ne pribegavam iznuđenoj komunikaciji.
Prvo, meni bi bilo neprijatno, ona bi, po nekom sistemu učtivosti, trebalo da mi odgovori, to se podrazumeva..

Nisam tip odašiljača pića u lokalu
 
Lexa:
Izvini... Samo ne shvatam tu procenu na brzinu. Ustvari, ovde ne shvatam dve stvari:
1. Pišete kao da vam se svaki drugi dan događa da vas nepoznati muškarac časti pićem;
2. Većina piše da prihvata piće od "onog koji joj se svidi".

Ne kapiram, kako može da mi se svidi, ili ne svidi, čovek koji sedi u polumraku, kezi se i maše?
To ja tako zamišljam :lol: , pošto me, avaj, niko nikada nije tako "počastio"...
Mislim, možda bi, da uđem u ponoć u neki lokal, zapalim cigaretu i naručim pikslu, kiselu vodu i grickalice...
Što'b rekli, kakav scenario...

Kučko, iskreno - koliko ti se to puta, uopšte, dogodilo? Više od deset?
nemoj nista da te cudi...evo ponovicu jos jednom.:

ono sto treba da bude izabrano,nalazi se u najdubljem odnosu prema onom ko bira..!
 
cLick - OR - Die:
ako nekoj ribi po$aljete najjeftinije domace pivo u lokalu to avtomacki znachi da joj dajete do znanja da nije ni za po ladnog piva

a zašto bi ti takvoj devojci uopšte stavljao do znanja da nije ni za po ladnog piva??? Mislim, ko da je nju briga, ili tebe, štaviše:roll:
Šalješ svakoj devojci u lokalu piće sa određenom porukom koju ona treba da shvati na osnovu vrste pića koje si joj poslao?
Vauuuu, kakva taktika...
 
U kafanama u koje ja zalazim, ne salje se pice nepoznatim zenama... Stavise, rijetko se moze i vidjeti striktno zensko drustvo... Uglavnom je mijesano i svi cugaju... Pivo, vino ili ZAP...
 
meni se čini, više se i ne sećam, da je mene i moju drugaricu neko častio u jednom pabu u Škotskoj. Naime, pile smo bambus, što je svima bilo toliko čudno, nisu mogli da shvate zašto naručujemo vino, koka kolu i ekstra čašu, pa nas neko častio samo da bi se još više načuđavali :roll:
 
Ево, поседњи пут десило ми се летос...седела сам са мојом омиљеном форумашицом и, по обичају, тртљале смо не обраћајући пажњу на околину, а кад смо хтеле да платимо конобар је само рекао: ''Већ је плаћено. Платили су момци за суседним столом!''... Осмех, хвала и довиђења!
 
Јаоооо, а прошлог лета на мору седимо сестра и ја у кафићу а клинце послале у играоницу. Одједном конобар доноси нову туру пића и каже да су послали момци поред нас. Ето, захвалимо се, као куртоазно разменимо пар речи....а онда се разуларено сјури наших четворо клинаца као племе Апача, а ова двојица само пребледеше и несташе у року од два минута!:lol: :lol: :lol:
 
Ja, kada bih bila muškarac:-) , prvo – nikad to ne bih uradila ako je dama u većem društvu, ili nedajbože u muškom... pod dva, ako sedi sa još jednom drugaricom, nikada ne bih ponudila pićem samo jednu, nego obe. I pod tri, ako je u velikom ženskom društvu – onda kao možda, ali je dziberski.

To sve da sam ja muško - a nisam, i kad bih radila takvu stvar - a ne bih. ;-)

Btw, ovo "već je plaćeno" je još i najšmekerskiji fazon.




 
Shag Ivory:
Ja, kada bih bila muškarac:-) , prvo – nikad to ne bih uradila ako je dama u većem društvu, ili nedajbože u muškom... pod dva, ako sedi sa još jednom drugaricom, nikada ne bih ponudila pićem samo jednu, nego obe. I pod tri, ako je u velikom ženskom društvu – onda kao možda, ali je dziberski.

To sve da sam ja muško - a nisam, i kad bih radila takvu stvar - a ne bih. ;-)

Btw, ovo "već je plaćeno" je još i najšmekerskiji fazon.





Nisi ni ti luda.
 
ja se ne secam kada sam poslednji put izasla.u stvari setila sam se.bila sam u musko zenskom drustvu.e , pa ja sam krsh nad krshevima! pa ne secam se vise nicega.zapravo,ko ce meni da posalje konobara sa pitanjem"sta dama izvoljeva da popije?" kad pijem kao smuk" (otkud ta uzrecica, mozda ce se smuci(hehe) pobuniti?!). a i ne izgledam kao dama, bas.ili kao neko kome uopste sme da se pridje.izgledam kao pitbulmastifstaford.i sta ko ima uopste da mi salje bilo sta?
par puta samo prihvatile uz klimanje i osmejak.par puta su se momci raspricali,ali bez onih seljackih gafova.par puta sam odbila.zavisi koliko sam u tom trenutku nadrkana, jer uvek sam bar malo malo malkice.
 
Nece me nesto net..Lexo .. kada vec pitas:

Iskreno nisam brojala ali eto neka bude par puta ..i ne samo pice..slali su i cvece i muziku ..ali to nije bitno. Ima i samouverenih koji ti to sve salju iako si u drustvu..obicno vecem pa ne mogu da ukapiraju da li si sama..ili to rade kako njima odgovara..:p

U cemu je problem procene na brzaka.Sedis u kaficu sa jednom ili dve drugarice i bla,bla..kada Baja do yaya posalje pice za sto.Aaa shta sada.. bacis okice na brzaka vidis da je ok i hvala..popricate, bude simpa ..pozdrav i .. U cemu je tu problem.Naravno da neces prihvatiti pice od dijabole ili ti pijanog coveka ... ne moras uopste ,niko te ne primrava.Dovoljno je i jedno Ne , hvala.I ne mora da bude u polumraku Lexo, vec u sred bela dana.:-D

E sad, ako namenski u ponoc udjes sama u neki lokal, bacis piksu,koselu vodu i pljugu ispred sebe,prekrstis nogice i poluzatvorenim okicama saras u poumraku..zna se Lexo posta si dosla. To prvo barmen shvati.. pa svi ostali.. i shto bi zamisljala ..probaj. ;-)
 

Back
Top