Pice za damu

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Drage moje,

Kada vas nepoznati muskarac ponudi picem u klubu,kaficu,kafani,da li ga prihvatate? Ako ga prihvatite osecate li obavezu da sa tim muskarcem provedete koji minut ili vise u razgovoru?? Kako se osecate tada?? Ako odbijete pice..nije li to nepristojno od vas..??

 
Prihvatim pice samo ako mi se svidi.Ali mislim da je danas vise onih frajera koji se udvaraju ili bolje reci prilaze bez **** sa nekom bez veze pricom,a to me smara.Ja volim kada frajer ima stila.Ako vec prilazi,neka to bude na nivou.
 
Po pravilu ako zena uzme pice trebala bi provesti koji minut s tim likom. Ali nase cesto nemaju kulture pa piju i nista.
Inace ne volim slati pice drugim curama i nisam to nikad radio jer mi je seljacki i zao mi je da se trosim.
 
ako devojka odluci da prihvati pice, mislim da je osnovni red i kultura da doticnog udostoji razgovorom uz isto pice....

licno, uvek glatko odbijam pice, i to uopste nije nepristojno. odmah coveku das do znanja na cemu je, da ne gubi dragoceno vreme ni sebi a ni tebi :lol:
...a i ne mogu da se smaram :lol:
 
Nedavno sam sedeo sa kumom za sankom u omiljenoj kafani. Bila je velika guzva, kad su usle neke devojcice. Bas kada je momak koji je tu radio, hteo da im kaze da nema mesta, ponudili smo se da se malo pomerimo, da mogu i one da se smeste za sank. Na moje iznenadjenje (jer po izgledu sam zakljucio da su u pitanju neke... hm, ne znam kako da ih nazovem, ali zakljucicete iz nastavka teksta), kum je, valjda dobre volje i u zelji da se pokaze kao domacin, narucivsi turu za nas, zamolio sankericu da posluzi devojke onim sto zele da popiju. Nas dvojica smo nastavili razgovor, ne obracajuci previse paznje na njih dve... Naravno, prihvatile su pice, nisu se zahvalile, popile su ga i bez i jednog pogleda ili osmeha "napustile lokal". U svakom slucaju, sankerica i ja smo dobro napljuvali kuma.
E, sad... savet za devojke: Ako mislite da neko nije vredan osmeha ili jedne reci zahvalnosti, nemojte prihvatati pice! Jedno - "ne hvala, zaista, nema potrebe", naravno uz sarmatan osmeh, uglavnom je dovoljno. Ma koliko bile glupe ili nadobudne, ne mozete biti sigurne da idiotsko ponasanje iz pomenutog primera nece izazvati kretensku reakciju "kavaljera". A ako prihvatite pice, znajte da to radite iz odredjene naklonosti prema onom koji vas je ponudio, sto je valjda i logicno. Samim tim, nekoliko razmenjenih recenica se podrazumeva.
 
Ja, licno nisam nikada prihvatila pice od nepoznate osobe, medjutim odbijam pice ( i potencijalno zainteresovanog :) ) sasvim korektno i pristojno uz, recimo : zaista hvala, ali ipak ne bih :razz: .
Ne smatram da je to nepristojno..
..ali ako vec neko prihvati pice -> red je da se zahvali i razmeni makar par neobaveznih recenica.
 
a shta ces sirotinja i ja se grbem de mogu bez hvala..nekad ni ne znam da li treba reci hvala iline treba. danas su ljudi dosta oprezni u razgovorima kao nikad ni ne znas sta je dobro reci a da ne vrsithe itd??? ili suvise tv-a radija itd.. a nisam toliko sirotinja ali eto.
shta cu, en umem to da kazhem
malo pricham
tako da...shto je on uopste to hteo..da bi dobio zahvalnost
:I
spontano...
pa shta znam on je narucio to tek tako i iskulirali ste ih, niste nastavili razgovor druzenje nego samo dali..pa to ko da si ubacio 5din nekom u chashu ; )))
eto uvek ima 2 strane..osim kad sam ja jedna od njih

aha nisam te procitala do kraja to si valjda i ti napisao
ma dobro valjda su i one procenile da ste pitomi..ako ste..ti su obichno najgori prikriveni psiho :evil: :evil: :evil:
 
kučka:
Drage moje,

Kada vas nepoznati muskarac ponudi picem u klubu,kaficu,kafani,da li ga prihvatate? Ako ga prihvatite osecate li obavezu da sa tim muskarcem provedete koji minut ili vise u razgovoru?? Kako se osecate tada?? Ako odbijete pice..nije li to nepristojno od vas..??


a ti njemu kupish dva **** pa nek se zbuni a ako nema para odna ga lupi po dupetu.
to su nashe moderne devojke
 
Ja devojke castim picem samo u drustvu. Znaci ako ih upoznam u nekom drustvu,pa ih pitam sta ce da piju.
Nisam nikada slao pice za sto ili slicno,jer znam da ih vecina odbija,pa onda ispadam mamlaz. Iako ne ocekujem od nje da mi posle da da br. fona ili ne daj Boze da je *****.Tako da to ne praktikujem uopste,niti mi pada na pamet. To pali samo na filmu.
Znaci castim picem samo kada vec imam neku laganu konverzaciju sa nekom devojkom.
 
A ima li devojaka koje salju pice muskarcima? :)
Ja ne, cak sam retko kada i prihvatala pice od nekog nepoznatog ,osim ako ranije i nisam primetila i izuzetno mi se dopao.U tom slucaju decko obicno i pridje i osnovni je red da popricamo tj. da se upoznamo, ali naravno, bez ikave obaveze.
 
Ako mi se muskarac koji mi je poslao pice svidi ja ga prihvatim,popricam tih 8 minuta koliko je potrebno da se pice popije, zahvalim i to je to. Cesto zna biti i vrlo zabavno.A i zavisno od mog rasplozenja.Kako sam na takvim mestima skoro nikada sama ne desava se a i kada se desavalo da posalju pice bez obzira sto sam u drustvu,bilo je uz osmeh i jedno hvala i to je sve. Ako mi se tip ne svidi ili procenim da moze biti neprijatan, ne prihvatim pice uz jednostavno... hvala ne pijem..
 
А ако не питају, него само конобар донесе и каже ко је послао?
Мени је некако некултурно вратити већ донесено пиће.
С друге стране, ако је неко решио да (не питајући) плати једно пиће, не мора одмах да мисли да је платио и целовечерње дружење... То што девојка није хтела да га увреди враћањем пића још увек не значи да је прихватила његово евентуално удварање...

Ма , то су све нијансе које треба осетити, са обе стране...
 
Nuđenje pića je poziv za kontakt - komunikaciju.
Dakle, ili oba, ili nijedno.8-)

Slanje pića bez pitanja za nečiji sto mi je nedopustivo,
jer ne ostavlja mogućnost izbora.
 
ja sam za slanje pitja, ali u cilju vaspitne i preventivne mere!

devojci koja baulja po lokalu ili diskoteci i pravi budalu od sebe treba poslati kiselu da skonta da treba polako da se trezni

ako nekoj ribi po$aljete najjeftinije domace pivo u lokalu to avtomacki znachi da joj dajete do znanja da nije ni za po ladnog piva

a ako joj po$aljete pice uz njen izbor to znachi da ste selja
 
cLick - OR - Die:
ja sam za slanje pitja, ali u cilju vaspitne i preventivne mere!

devojci koja baulja po lokalu ili diskoteci i pravi budalu od sebe treba poslati kiselu da skonta da treba polako da se trezni

ako nekoj ribi po$aljete najjeftinije domace pivo u lokalu to avtomacki znachi da joj dajete do znanja da nije ni za po ladnog piva

a ako joj po$aljete pice uz njen izbor to znachi da ste selja

hahaha 93n1j3 :D
 
jurodivi:
ma to sa picem je bas kaubojska fora
..to mi lici na stocnu pijacu
ponudis kravi malo sena..pa da je navatas
samo onaj ko nema sta drugo da ponudi...nudi pice..
Ne znam koji od ovih redova odise vecom mudroscu. Zato sam ih sve citirao...
Verovatno se isto odnosi i na bilo koji drug vid paznje? Sta ti nudis, kad upoznas interesantnu devojku? Cevcis svoj spricer i pjanski prosipas citate iz Biblije?
 

Back
Top