pica tu a vama se ne heksa

K-pilot

Početnik
Poruka
39
Par puta mi se desilo.. Krenemo u akciju..ona ga malo blajvne ja polizem picu, al' onda izgubim volju za heksanjem! E tad mi jedino nadodje dilema ... da li je zadovoljiti ili ispasti licemer (ako ne mogu ja neces ni ti)?!
Sta raditi u takvim situacijama? :think:
 
A bre, ili si frajer ili si muskarac...
Ako si frajer onda uvek moras da budes frajer, pa onda moras da budes i ekstra ebac...

A ako si muskarac, onda ste vas dvoje dve osobe, i radite sto vam prija, a vam znaci oboje....
Ili kad je jedno ocajno .....
To se precutkuje, kao to izgleda kao seks iz socijale....ali nije...
Tada osoba izgara od zelje i u posebnom je skoro detinjem modu....i ako ste imalo covek, takva iskrena otvorenost emocija mora da vas dirne i nadahne...tako da i nije socijala...
Isto kao sto ste i vi nekad smesni kad se njoj ne vodi ljubav, a vama jezik do poda, kez do uva, oci gladne, a sve obigravate....kao detence oko kantice evrokrema...

Meni i ne treba ona kojoj ne smem da pokazem svoje "detence" ,kojoj ne izlazi smesak kad zna da je moja kantica evrokrema....i obrnuto, kad cacka, cacka, pa nekad usred ozbiljnog programerskog posla, gde u glavi milion promenjljivih, skoro i da ne slusas, ali pre ili kasnije te "ubedi".....
 
Aha. Znaci ako sam muskarac koji ceni da je frajer, onda cu je naterati da mi digne moral, jer biti frajer nije istovremeno i drzati ukljucenu rernu i ako ne zelim da pecem prase?
Onda ako je ona covek razumece da sam muskarac i nece imati nista protiv da mi ne dira prase jer ce preci u susedni obor - kod komsije..
Ovo ko da su Pajtonovci smisljali
 
Par puta mi se desilo.. Krenemo u akciju..ona ga malo blajvne ja polizem picu, al' onda izgubim volju za heksanjem! E tad mi jedino nadodje dilema ... da li je zadovoljiti ili ispasti licemer (ako ne mogu ja neces ni ti)?!
Sta raditi u takvim situacijama? :think:

Ako je veza duga, stabilna itd... i ne moras objasnjavati zasto, kako... se desi da izgubis volju (malo mi je to :eek: za muskarca...), JA bih da me zadovolji. Ako njegov pad "volje" ne uzrokuje posljedicno "pad" i kod mene.
 
Par puta mi se desilo.. Krenemo u akciju..... da li je zadovoljiti ili ispasti licemer (ako ne mogu ja neces ni ti)?!
Sta raditi u takvim situacijama? :think:

da je zadovoljis naravno.
fighting0064.gif
:mrgreen:
 

Back
Top