Пица мајстор (pizza majstor)

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
33.612
Да ли сте размишљали колико је претенциозан назив за занимање које подразумева да се нешто мекано мало испљеска, попрска којечиме и гурне у фуруну?

Занима ме да ли цуре имају нека већа очекивања од пица мајстора, у смислу везе, секса посебно, него рецимо од књиговође или ит стручњака? М?

Искуства, мишљења?

trazim-posao-u-inostranstvu-poslovni-oglasi-pica-majstor.jpg

Poslednja izmena od moderatora:

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
33.612
И кад добијеш мајсторско писмо, дал онда рибе да очекују неко мајсторство у сексу ил се само ограничава на пљескање теста?
Мсм, требало би да имају добар рад руку, осећај за филинг у прстима и то?
🤔

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.185
Да ли сте размишљали колико је претенциозан назив за занимање које подразумева да се нешто мекано мало испљеска, попрска којечиме и гурне у фуруну?
Cekaj, zar nije redosled ispljeskati, gurnuti pa poprskati? :think:

Ili ti mislis na kuvara? :rumenko::rumenko::rumenko:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.535
Nabrojali ste sijaset interesantnih zanimanja... :heart:
Занима ме да ли цуре имају нека већа очекивања од пица мајстора, у смислу везе, секса посебно, него рецимо од књиговође или ит стручњака? М?
Mhm...
Majstori, ukoliko nisu prljavi i zapušteni su mi sigurno interesantniji od knjigovođa, a tek od IT stručnjaka!
Da li pica majstor ili neki drugi, nebitno...

Uzgred, postoji neka korelacija između IT stručnjaka i dosade u komunikaciji sa istima :roll:
kad pričaju o sexu to je ono gde voliš da ti svrše i ostale tehnikalije
kao da dobijaju inputne podatke za programčić koji treba da napišu i puste :D

Xicor

Ističe se
Poruka
2.362
Nabrojali ste sijaset interesantnih zanimanja... :heart:

Mhm...
Majstori, ukoliko nisu prljavi i zapušteni su mi sigurno interesantniji od knjigovođa, a tek od IT stručnjaka!
Da li pica majstor ili neki drugi, nebitno...

Uzgred, postoji neka korelacija između IT stručnjaka i dosade u komunikaciji sa istima :roll:
kad pričaju o sexu to je ono gde voliš da ti svrše i ostale tehnikalije
kao da dobijaju inputne podatke za programčić koji treba da napišu i puste :D
Barem ti odrade besplatno podizanje Windowsa

Bambi

Veoma poznat
Poruka
14.481
Ova tema me je podsetila na knjigu „So na nasoj kozi“, u originalu nazvanu „Brodovi srca“ o ljubavi ribara i obrazove zene. Njihova afera prepuna strasti, i pored toga sto sa drugima zasnivaju porodicu, traje nekoliko decenija, sve do njegove smrti.
Tu ona shvata da je on zapravio bio njena jedina konstanta u zivotu i jedina prava ljubav.

On bi mozda vazio kao dobar…raznosac pice. :)

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
37.275

Искуства, мишљења?

ja bih sad voleo jednu deviznu penzionerku :D da me pljeska i ja nju da stipkam i tako to :D

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.